fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Güncel Eğitim ve Atölyeler


15 Mart Mandala Atölyesi

15 Mart Mandala Atölyesi

Sen de çizebilirsin, keşfedebilirsin, dengelenebilirsin, şifalanabilirsin!

Doğa neşe ve umutla uyanıyor, canlanıyor, tohumlar atılıyor, bahar başlıyor. Bahar bize yeni başlangıçları, yeniden doğumu fısıldıyor. Doğanın en güzel mandalası, bahar çiçekleri açılıyor. Doğanın kendi mandalasını yaratması gibi ruh da kendi sembolünü yaratabilir. İzin verin bu baharda ruhunuz mandala açsın, size rehberlik etsin. 15 Mart tarihinde bahar mandalası atölyesi gerçekleştiriyoruz. Potansiyelimizi tam anlamıyla ortaya çıkarmak amacıyla Taner Tözün rehberliğinde meditatif bir enerji çalışmamız olacak. Bu çok özel yolculuğa siz de davetlisiniz!

Atölye Tarihi: 15 Mart 2020 Pazar
Atölye Saatleri: 13:00 - 16:00
Son Başvuru Tarihi: 13 Mart 2020 - Cuma
Adres: Maltepe – İstanbul (Detaylı adres katılımcılara bildirilecektir.)
Kontejan: 8 Kişi
Atölye Ücreti: 150 ₺
Önkayıt Ücreti: 50 ₺
Bilgi ve Kayıt: 05537677619 - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bu Mandala Atölyesi Size Nasıl Katkı Sağlayabilir?

Bu mandala atölyesi beklentilerinizi hayatınıza çekmek için bir araçtır. İyi niyet enerjilerini çizeceğiniz mandalaya çapalamak bir tılsım etkisi gösterir ve beklentilerinizi hayatınıza çekmenin yolunu açar. Beklentileriniz, blokajlar ve potansiyeliniz adına farkındalık sağlar. Bu atölye, potansiyelinizi keşfetme yolculuğunuza çıkış biletidir. Kendinizi olabilecek en güzel ve en kolay yolla ifade etmek ruh halinizde büyük bir rahatlama sağlayacaktır.

Etkinlik Programı

- Mandala, mandala felsefesi ve hayata adaptasyonu üzerine sohbet
- Mandala çizim tekniklerinin gösterilmesi
- Mandala çizimi öncesi nefes, meditasyon ve 999 frekansı enerji çalışması
- Mandala çizimi
- Çizim sonrası hislerin paylaşımı

Mandala Nedir?

Mandala, ruhsal törenlerde kullanılan evreni, yaşamı ve varoluşu sembolize eden geometrik yapılanmadır. Sanskritçe enerji kabı, hayat çemberi anlamına gelir.

Buradan devamını okuyabilirsiniz. 

Ezgi Sala Tözün Kimdir?

Buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Taner Tözün Kimdir?

Buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click