fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

999 Melek Alemleri

999 Melek Alemleri

999 Melek Alemleri

999 Angelic Realms

999 Melek Alemleri 999 frekansındadır ve ilahi yüksek enerjilidir. Bu alemde, Melekler sizin için kolayca erişilebilirdir. Bu enerji sizi en yüksek frekansta meleklerin diyarına bağlar ve enerjilerinizi iletişim kurma ve yükselme yolunu açar. Enerji yükseldikçe, normalde göremeyeceğiniz melekler vizyonlarını görebilir ve meleklerin şarkı söylediğini duyabilirsiniz. Bu aydınlanma süreci, hayatınızın her alanında size yardımcı olacaktır.

999 enerji melekler aleminde, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler yaygındır. Bu, meleklerin yüksek enerjilerine bağlanmanızı sağlayan yüksek titreşim ve enerji alanıdır. Bu enerjiye bağlandığınızda, titreşiminiz 999 frekansını karşılamak için yükselir ve melek alemlerine ayarlanırsa, enerjisel olarak onların arasında yürüyebilirsiniz. Aynı sıklıkta uyum ve titreşim içinde olacaksınız ve bu yüzden melekler hakkında daha fazla bilgi edinme, yardım isteme, aydınlanma arayışı ve mucizeler beklemenin zamanı geldi.

Tüm enerji seviyelerindeki melekler yararlıdır ve istediğiniz her zaman size yardımcı olacaktır. Ancak, 999 frekansındaki melek alemleri ve enerjideki yükselişiniz, daha derin bir deneyim ve bilgelik sahibi olmanıza ve bir mucize almanıza olanak tanır ve yaşamınızı iyileştirmek için geçişe fazladan bir adım atmanızı sağlar. Yaşadığınız değişiklikler ve geçiş dönemleriniz, bu yüksek enerjiye yükseldiğinizde her zaman daha yumuşak ve kolay olacaktır.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Linda Colibert (Daelyn Wolf)

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click