Ezgi Sala Tözün

Ezgi Sala Tözün Kimdir?

2016 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldum. Aynı yıl pedagojik formasyon eğitimini tamamladım. Masal anlatıcılığı eğitimi de alarak, pedagojik bir bakış açısıyla çeşitli anaokulları, sanat merkezleri ve gönüllü sosyal derneklerde masallar anlattım. Her bireyin kendi sonsuz yolculuğunun kahramanı olduğunu fark ettiğimde spritüel dünya ile tanıştım.

Bu muhteşem spritüel yolda bana daima ışık tutan rehberim ve eşim Taner Tözün aracılığı ile Reiki Master seviye de dahil olmak üzere 30 ayrı enerji sisteminin uygulayıcısı oldum. Bana tutulan bu ışığı yaymaya devam ediyorum.

2019 yılında akademik çalışmalarıma devam etmek üzere Marmara Üniversitesi Kişilerarası İletişim alanında yüksek lisansa başladım. Aynı yıl içerisinde hem bilimin hem spiritüalizmin kullandığı güçlü bir dönüşüm aracı olan Mandala ile ilgili yurtiçi ve yurtdışı bazlı profesyonel eğitimler aldıktan sonra mandala atölyeleri düzenlemeye başladım.

Tıpkı masallardaki kahramanın yolculuğu ve mandaladaki bireyleşme süreci gibi, insan yaşamının da döngüsel ilerlediğini ve bu yolda Astroloji’nin bize sunulan önemli bir rehber olduğunu fark ettim. 2022 yılında temel ve ileri seviye Deneysel Astroloji ve uzmanlık alanı olarak Horary Astroloji eğitimini tamamladım.

2021’den bu yana Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Sistemi ile çalışarak derin ve güçlü karmik dönüşümler yaşadım ve yaşandığına şahit oldum. Bu sistem dahilinde beden kayıt, doğum haritası ve mandala üzerinden psişik okumalar yapmaktayım.

Hem akademik hem spritüel çalışmalarda arketip enerjilerinin üzerimizde ne kadar etkili çalıştığını ve sağaltım yoluyla nasıl dönüştürülebileceğini gördüm. İnsanın kendi karanlığını idrak edip dönüştürebilmesi adına belirleyici bir akademik çalışma sunma isteği ile gölge arketipi dönüşümü üzerine yüksek lisans tezi yazdım. Hali hazırda kazanmış olduğum iletişim uzmanı sıfatı, spiritüel kimliğimle harmanlanarak ezoterik ve akademik çalışmalarımı bir arada yürütme imkânı sağlamakta ve bu yönde ürünler ortaya koymaktayım.

Ezgi Sala Tözün
Ezgi Sala Tözünİletişim Uzmanı, Astrolog, Mandala Eğitmeni, Holistik Dengeleme Uygulayıcısı

Eğitim, Seminer, Atölye Katılımları

İnteraktif Masal Anlatıcılığı - Ayşegül Dede / 2016
Pedagojik Formasyon Eğitimi - Ege Üniversitesi / 2017
Mandala: Art as a Spiritual Path- Paul Heussenstamm / 2019
Yaşamın Felsefesi ve Şifası İçin Yaşam Mandalası ve Yaşam Çiçeği- Gülben Gönülden / 2019
Mandala Eğitmenlik Eğitimi - Aslıhan Aksun / 2019
Deneysel Astroloji Vedik ile Batı Astrolojisi - Temel Seviye I - II - Kenan Yasin Bölükbaşı / 2021
Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu I - II - Serap Sezer / 2021
Deneysel Astroloji Vedik ile Batı Astrolojisi - İleri Seviye I - II - Kenan Yasin Bölükbaşı / 2022
Harita Okuma Atölyesi - Selen Gültekin - Cavidan Özkul / 2022
Horary Astroloji - Kenan Yasin Bölükbaşı / 2022
Harita Okuma Atölyesi - Makbule Çatal / 2022
Hermetik Astroloji - Kenan Yasin Bölükbaşı / 2022
Ezoterik Astroloji - Kenan Yasin Bölükbaşı / 2022
Çocuk ve Ebeveyn Astrolojisi - Makbule Çatal / 2022

logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image