fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uyumlama Öncesi Hazırlık

Uyumlama Öncesi Hazırlık

Uyumlama Öncesi Hazırlık

• Gün içerisinde alkol tüketmeyin, özellikle akşam yapılacak uyumlamalar için, akşam yemeğiniz sindirim sisteminizin dostu, hafif yiyecekler olmasına dikkat edin.

• Uyumlama öncesi kısa bir duş alabilirsiniz. Gevşemenize katkıda bulunur.

• Uyumlamadan önce 1-2 bardak, sonra da 1-2 bardak su içmenizi öneririm.

• Uyumlama siz sandalyede otururken de yapılabileceği gibi, uzanıkken de yapılabilinir. Bir öğretmen olarak benim tercihim, uyumlanacak öğrencinin uzanmasıdır. O yüzden, uyumlama süresince rahatedebileceğiniz bir çalışma ortamı ayarlamaya çalışın. Aşağıdaki resmi, uzanmanızda referans alabilirsiniz. Rahatınız, uyumlama için önemlidir. Üstüne bir şey örtmek isterseniz örtebilirsiniz.
• Uyumlama esnasında müzik size, isterseniz eşlik edebilir. Bana soracak olursanız, sessizlik ve dinginlik çok daha doğru bir tercih olur.

• Uyumlama esnasında bulunacağınız odada, mümkün olabildiğince elektronik eşyalar kapalı olsun. Uyumlamada uyuyakalırım endişeniz varsa, süpersonik akıllı telefonlarınız aracılığıyla alarm kurabilirsiniz tabi ki, ama mümkünse telefonu uçak moduna alın, direkt de yanınızda durmasın.

• Uyumlama başlangıç saatinde, uyumlanacağınız kanal ile ilgili size verilecek uyumlanma niyetini 2-3 defa, sesli veya içinizden söyledikten sonra, kendinizi nefes alışverişlerinize bırakmanız kâfidir. Uyumlama süresince ekstra çaba sarf etmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Sadece, gerçekten orada olun ve deneyimleyin.

• Uyumlama sırasında çeşitli fiziksel hisler deneyimleyebilirsiniz. Bu abartılı da olabilir, hafif de olabilir. Bu hisler hiçbir şekilde bir uyumlama ölçütü değildir. Sadece ellerim ısındı, bir taraflarım karıncalandı, bu muydu diye sorgulamadan ya da şöyle vizyonlar gördüm, şöyle sesler işittim diye kabarmadan, dediğim gibi, sadece gerçekten orada olun, yeterlidir. Fiziksel deneyimlerin, uyumlanan bireye özel olduğunu size söyleyebilirim.

• Genel olarak akışın başladığını ve bittiğini hissedebilirsiniz. Ortalama bir uyumlama 20-30 dk arasında olmaktadır. Akışın kesildiğini hissettiğinizde, 2-3 dk daha uzanık kalıp yavaş yavaş kalkmanızı ve uyumlamanın tadına varmanızı tavsiye ederim.

• Uyumlama öncesi ve sonrası, koruyucu ve şifacı rehberlerimize, dostlarımıza teşekkür etmeniz de tatlı olur, demedi demeyin sonra.

• Uyumlamanın gerçekleştiği gün sonunda, hemen uyumlama sonrasında, istediğiniz zaman, şifa kanalınızla çalışma yapabilirsiniz.

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click