fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Büyük Sessiz İzleyici ve İlahi Anne

Büyük Sessiz İzleyici ve İlahi Anne

Büyük Sessiz İzleyici ve İlahi Anne

Dünya ve insanoğlu şimdi İlahi Kökenimize, dişil ve İlahi Anne’ye doğru Işık yönünde yeni bir döngü başlatmaktadır ve dişil enerji ile kucaklaşmaya bir kez daha hazır. İlahi Anne şimdiye kadar birçok yönünü ileri sürmek için aracı olmuştur.

İlahi Anne, kendi ruhunun birçok yönünü dünyaya çağırmakta ve kendi ruhumuzun görkemini ve ilahiyatını hatırlamamıza yardımcı olmak için bir araç olmuştur.

Büyük Sessiz İzleyici, sessiz izleyiciler ve melek izleyicilerle, dişilik ilkesini hiyerarşimiz boyunca ve bu gerçeğin her seviyesinde mükemmellik içinde sıkıca bağlamak için İlahi Anne ile birlikte çalışır.

Büyük Sessiz İzleyici

Büyük Sessiz İzleyici, gezegenimizin ve tüm güneş sisteminin tezahüründen sorumlu büyük bir varlıktır. Varlığı, tüm bu güneş sisteminin ortaya çıkaran gerçek bir tohumdur. O bize ve gezegenimize bir Tanrı-Anne gibidir. Büyük Sessiz İzleyici, aşktan ve ışıktan bir enerjidir. Asası onun güç nesnesidir. Koruma, korkusuzluk ve İlahi Güç içeren turkuaz mavi ışıkla enerjiyi vücudundan ve Scepter'den gönderir. Hayallerde ve vizyonlarda sıklıkla tek bir devasa göz veya bir çift büyük göz şeklinde görülür.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click