fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Koçluk

Evrensel Enerji / Koçluk

Koçluk

Koçluk, kendinizi bilmenizi, yapabileceklerinizi keşfederek potansiyelinizi açığa çıkarmanızı sağlar. Böylece, hayatınızın her kulvarındaki yollar açılmış olur.

Koçluk, soru sorma becerisidir. Koçluk bir danışana fikir vermek ya da onu yönlendirmek değildir. Koçluk, danışanınızı etkin bir şekilde dinleyip uygun soruları sorarak, kişinin kendi yolunu bulmasını sağlama becerisidir. Koçluk bir ortaklık kurmak, danışanın ulaşmak istediği noktaya giderken yanında yürüyebilmektir.


Profesyonel Koçlar sizi desteklemek üzere eğitilmişlerdir. Ne yapacağınızı söylemeden ya da yapmanız gerekeni sizin için yapmadan sizinle birebir çalışarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlarlar.

Evrensel Enerji® olarak koçluk hizmetimiz;

• Hedeflerinizi belirlemeniz ve gerçekleştirmeniz,
• İlişkilerinizi, ekibinizi ve zamanınızı etkin bir şekilde yönetmeniz,
• Farklı bakış açılarını keşfedebilmeniz adına yaşamda hızlı ve kolay bir şekilde ilerlemenize destek olacaktır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click