fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Horus'un Gözü Aktivasyonu

Horus'un Gözü Aktivasyonu

Horus'un Gözü Aktivasyonu

Horus’un Gözü Aktivasyonu, Carol Ann Tessier’den gelen bir çalışma olup, Işık İşçileri grubu tarafından sağlanan bir uyumlama olmakla birlikte kendi Shamballa grubu ve Şifa Bilgi Grubunun da içinde yer almaktadır.

Işığın 5. Boyuttaki Enerjileri ve Horus’un Gözü Aktivasyonu

Horus’un Gözü Aktivasyonu (EOH), sizi ışığın 5. Boyutundaki enerjilere ve yüksek frekanslara bağlanmanıza aracı olan bir geçittir.

EOH Aktivasyonu, kendi enerji alanınız içinde göksel enerji oluşturan bir açılım sağlar. Bu göksel enerji kaynağı sizin enerji alanınıza bağlanır ve yine evrenin dışına çıkarak, kendi içinde sürekli bir yenilenme yaratır. Bu yenilenme döngüsü yolculuğu sürekli devam eder.

Bu aktivasyon aracılığıyla doğa ana ile olan bağlantınız güçlenir ve belli bir alan hizasına girer. Ayrıca enerji alanınız, sürekli olarak doğa anaya bağlı kaldığından, direkt olarak oradan beslenir.

Yer ve gökle beslenen bu enerji alanı aracılığıyla fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenlerimizi yeniden oluşturan, kalibre eden bir gücü kullanırız. Negatif kalıplarımızı yıkabilmek, bırakamadığımız eskiyi bırakabilmemiz daha kolaydır ve yeni, güçlü temeller oluşturabilmemiz için daha yüksek bir şekilde destekleniriz. Bu aktivasyonla gelen bağlantı aracılığıyla, 5. Boyuttaki ışık bedenimizle bağlantımız çok daha sağlam temellere dayanır.

Sizler;

• Eğer hayatınızı deneyimleme biçiminizde önemli değişiklikler yapmak için güçlü, içsel bir arzuyu hissediyorsanız,

• Eğer bilincinizi genişletmek istiyor, hayatınızın amacı hakkındaki düşüncenizi derinleştirerek ve kaynağınıza ve kendi içsel bilgenize bağlanma yeteneğine erişmek istiyorsanız,

• Zihin ve duygu bedenlerinizdeki ince dengeyi yakalamak istiyorsanız,

• Günümüzün kaotik yaşamında rahatlıkla akışta kalmayı öğrenmek ve evrenizi oluşturan enerjileri ayırt etmeden, akışta gezinmek istiyorsanız

• Hızlanarak büyüme yolundaysanız

Bu aktivasyonla beraber günlük hayatlarımızı daha fazla 5. Boyut ışığa açarak, dünya için bu ışığın bir aracı olarak, yüksek titreşimli ışığın artmasına yardımcı olabiliriz.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click