fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Güncel Eğitim ve Atölyeler


 
15 Mart Mandala Atölyesi

Sen de çizebilirsin, keşfedebilirsin, dengelenebilirsin, şifalanabilirsin!

Doğa neşe ve umutla uyanıyor, canlanıyor, tohumlar atılıyor, bahar başlıyor. Bahar bize yeni başlangıçları, yeniden doğumu fısıldıyor. Doğanın en güzel mandalası, bahar çiçekleri açılıyor. Doğanın kendi mandalasını yaratması gibi ruh da kendi sembolünü yaratabilir. İzin verin bu baharda ruhunuz mandala açsın, size rehberlik etsin. 15 Mart tarihinde bahar mandalası atölyesi gerçekleştiriyoruz. Potansiyelimizi tam anlamıyla ortaya çıkarmak amacıyla Taner Tözün rehberliğinde meditatif bir enerji çalışmamız olacak. Bu çok özel yolculuğa siz de davetlisiniz!


26 Ocak Mandala Atölyesi

Sen de çizebilirsin, keşfedebilirsin, dengelenebilirsin, şifalanabilirsin!

Yeni yılın ilk yeni ayında yeni tohumlar atalım! 25 Ocak tarihinde gerçekleşecek ve etkisini 3 gün daha sürdürecek olan yeni ayın enerjileri ile mandalalarımıza attığımız tohumlar destekleniyor. Şifalı, bereketli, sevgi dolu, farkındalığımızın yüksek olduğu bir yıl olması niyetiyle ve ya kişisel olarak bu yıldan beklentilerinizi hayatınıza çekmek niyetiyle mandala çiziyoruz. Hemen öncesinde, daha verimli bir çalışma olması amacıyla Taner Tözün rehberliğinde meditatif bir enerji çalışmamız olacak. Bu çok özel yolculuğa siz de davetlisiniz!


15 Aralık Arınma Mandalası Atölyesi

12 Aralık günü İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay sonrasında 15 Aralık Pazar günü enerjisel bir arınmaya davetlisiniz. Ezgi Sala Tözün ve Taner Tözün rehberliğinde “Arınma Mandalası” uygulamasının “Enerjisel Şifa Teknikleri” ile harmanlanacağı etkinliğimiz çerçevesinde özgürleşmeniz  gerekenler yolunda önemli bir adım atacaksınız. Ayrıca dileyen dostlarımızla etkinliğimiz sonunda dolunay ritüelimizi de gerçekleştireceğiz. 


Bireysel Farkındalık Mandalası ve Dolunay Ritüeli

Bu yaşamda titreşimlerimizi yükseltemiyorsak, potansiyelimizin yokluğundan dolayı değil, harici çok fazla ağırlığa sahip olduğumuzdan yaşarız. Kendimizin farkına varabildiğimizde, bize ait olmayan ağırlıklar da kendisini bize fark ettirir. Tığkı sıcak hava balonu gibi ağırlıkları bırakmamız, yükselmemize yol olur. Kendimizi ve potansiyelimizi fark edebilmek adına mandalanın gücünden faydalanın!

12 Kasım günü Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay öncesi 10 Kasım Pazar günü bireysel farkındalıkla özgürleşme atölyemize davetlisiniz. Ezgi Sala Tözün ve Taner Tözün rehberliğinde “Bireysel Farkındalık Mandalası” uygulamasının “Enerjisel Şifa Teknikleri” ile harmanlanacağı etkinliğimiz çerçevesinde kişisel farkındalığımızı artırarak, bırakmamız gereken, bize ait olmayan yüklerden arınma yolunda adımlar atacaksınız. Boğa dolunayı da farkındalık konusunda bizleri destekleyici etkilerini sunacak. Ayrıca etkinliğimiz sonunda dolunayla özgürleştirme ritüelimizi de hep beraber gerçekleştireceğiz. 


Page 1 of 2

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click