fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Güncel Eğitim ve Atölyeler

15 Mart Mandala Atölyesi

Sen de çizebilirsin, keşfedebilirsin, dengelenebilirsin, şifalanabilirsin!

Doğa neşe ve umutla uyanıyor, canlanıyor, tohumlar atılıyor, bahar başlıyor. Bahar bize yeni başlangıçları, yeniden doğumu fısıldıyor. Doğanın en güzel mandalası, bahar çiçekleri açılıyor. Doğanın kendi mandalasını yaratması gibi ruh da kendi sembolünü yaratabilir. İzin verin bu baharda ruhunuz mandala açsın, size rehberlik etsin. 15 Mart tarihinde bahar mandalası atölyesi gerçekleştiriyoruz. Potansiyelimizi tam anlamıyla ortaya çıkarmak amacıyla Taner Tözün rehberliğinde meditatif bir enerji çalışmamız olacak. Bu çok özel yolculuğa siz de davetlisiniz!


 
26 Ocak Mandala Atölyesi

Sen de çizebilirsin, keşfedebilirsin, dengelenebilirsin, şifalanabilirsin!

Yeni yılın ilk yeni ayında yeni tohumlar atalım! 25 Ocak tarihinde gerçekleşecek ve etkisini 3 gün daha sürdürecek olan yeni ayın enerjileri ile mandalalarımıza attığımız tohumlar destekleniyor. Şifalı, bereketli, sevgi dolu, farkındalığımızın yüksek olduğu bir yıl olması niyetiyle ve ya kişisel olarak bu yıldan beklentilerinizi hayatınıza çekmek niyetiyle mandala çiziyoruz. Hemen öncesinde, daha verimli bir çalışma olması amacıyla Taner Tözün rehberliğinde meditatif bir enerji çalışmamız olacak. Bu çok özel yolculuğa siz de davetlisiniz!


15 Aralık Arınma Mandalası Atölyesi

12 Aralık günü İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay sonrasında 15 Aralık Pazar günü enerjisel bir arınmaya davetlisiniz. Ezgi Sala Tözün ve Taner Tözün rehberliğinde “Arınma Mandalası” uygulamasının “Enerjisel Şifa Teknikleri” ile harmanlanacağı etkinliğimiz çerçevesinde özgürleşmeniz  gerekenler yolunda önemli bir adım atacaksınız. Ayrıca dileyen dostlarımızla etkinliğimiz sonunda dolunay ritüelimizi de gerçekleştireceğiz. 


Bireysel Farkındalık Mandalası ve Dolunay Ritüeli

Bu yaşamda titreşimlerimizi yükseltemiyorsak, potansiyelimizin yokluğundan dolayı değil, harici çok fazla ağırlığa sahip olduğumuzdan yaşarız. Kendimizin farkına varabildiğimizde, bize ait olmayan ağırlıklar da kendisini bize fark ettirir. Tığkı sıcak hava balonu gibi ağırlıkları bırakmamız, yükselmemize yol olur. Kendimizi ve potansiyelimizi fark edebilmek adına mandalanın gücünden faydalanın!

12 Kasım günü Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay öncesi 10 Kasım Pazar günü bireysel farkındalıkla özgürleşme atölyemize davetlisiniz. Ezgi Sala Tözün ve Taner Tözün rehberliğinde “Bireysel Farkındalık Mandalası” uygulamasının “Enerjisel Şifa Teknikleri” ile harmanlanacağı etkinliğimiz çerçevesinde kişisel farkındalığımızı artırarak, bırakmamız gereken, bize ait olmayan yüklerden arınma yolunda adımlar atacaksınız. Boğa dolunayı da farkındalık konusunda bizleri destekleyici etkilerini sunacak. Ayrıca etkinliğimiz sonunda dolunayla özgürleştirme ritüelimizi de hep beraber gerçekleştireceğiz. 


Arınma Mandalası ve Yeni Ay Ritüeli

Bir yanınız yaşamınız ile ilgili yeni adımlar atmak isterken, bir yanınız durmanızı mı istiyor? Yaşamınızda güvenle yol alabilmek adına mandalanın gücünden faydalanın!

28 Ekim günü Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay öncesi 27 Ekim Pazar günü enerjisel bir arınmaya davetlisiniz. Ezgi Sala Tözün ve Taner Tözün rehberliğinde “Arınma Mandalası” uygulamasının “Enerjisel Şifa Teknikleri” ile harmanlanacağı etkinliğimiz çerçevesinde yeniliğe daha cesurca ilerleyebilecek potansiyellere adım atacaksınız. Ayrıca etkinliğimiz sonunda yeni ay dileklerimizle ilgili ritüelimizi de hep beraber gerçekleştireceğiz. 


YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click