fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lord Kuthumi Reiki

Lord Kuthumi Reiki

Lord Kuthumi Reiki

Kuthumi, evrenimizde ve gezegensel sistemimizde temel 7 ışın içerisinde yaratıcı kuvveti temsil eden ve uygulayan bir kanaldır. Kuthumi'nin rolü ve sorumluluğu, bizlerin ve bizlerin gibi ruhların tekamüllerinde yardımcı olmak, sıçrama yapabilmemiz için yaptığımız etkinliği denetlemek ve enerjisiyle tembel, atalet içerisindeki kapalı şuurumuzu ilerleyebilmemiz için teşvik etmektir.

Lord Kuthumi dünyamızda çeşitli zamanlarda enkarne olmuş ve insanlığa katkıda bulunmuştur. Bazı enkarnasyonları Pisagor, Thutmoses 111, St. Francis Assisi, Balthazar, Şah Cihan ve son enkarnasyonu 1800lerde Mahatma Kuthumi olarak Kaşmir'de, Tibet'li bir rahip olarak olmuştur. Bu enkarnesi sonrasında yükselmiştir ama dünya ile bağını kesmemiştir. 2011 yılında Rıza Baleghi'nin kanalı vasıtasıyla bu şifa sistemi bulunmuş ve kullanılmaya başlanılmıştır.

"Agrippa", Lord Kuthumi'nin ünvanıdır ve anlamı "İlk Adım"dır. Kuthumi'nin dünya ile bağları yüksektir. Bu enerji, bizlerin mineraller, elementler üzerinde çalışmamıza fayda gösterecek, toprakla ilintilidir. Bu enerjinin rehberliği yardımıyla sezgilerimiz genişler, bilgi kanallarımızın açılması için aracı olur ve ruhsal alemle ruhsal iletişime geçebilmemiz için bir kanal olur, dünyada bir uyum içerisinde yaşayabilmemiz için teşvik edicidir. Bu enerjiyle çalışmak, ruhsal benliğimizi hatırlamamızda etkilidir.

Lord Kuthumi'nin enerjisi sıcak, parlak altın ve mor renkte, rahatlatıcıdır. Bu enerjiyle kişi dünya ile uyumlu hale gelir, bunun temelinde topraklanma etkisi yer almaktadır. Lord Kuthumi, bizi doğanın, elemental ruhlarla bir bağ oluşturmamıza yardımcı olur. Bu enerjiyle sık çalışmak, fiziksel, astral ve mental bedenlerimizin titreşimlerini yükseltmemize olanak sağlar ve kişinin titreşimlerinin yükselmesiyle evrendeki var olan saf sevgiyi daha iyi deneyimlemek, evrenin bolluğunu çekmek mümkündür. Enerji alanımızda bu kanal, kalp çakramız üzerinden enerji gönderiminde bulunur.

Lord Kuthumi Reiki ile 3 boyutlu alemimizde kalpten ve iyi niyetli dileklerimizin tezahür edebilmesi için de çalışmalar yapabiliriz.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click