Misyonumuz

Misyonumuz

Reiki sistemleri ile ilk tanıştığım 2008 yılında, evrenin görünmeyen tarafıyla alakalı büyük bir merağa sahiptim. Bu süreçteki ilk deneyilerimi yaşadığım yıllar bana hep daha fazlasını görebilme, daha derine giden yolu anlamaya yönelik büyük bir motivasyon sağlamıştı. 2012 Yılında “Evrensel Enerj” fikri ortaya çıktığında, ilk düşüncem kişisel internet sitemden Reiki üzerine yaptığım paylaşımlarımı ayırmak ve daha kurumsal bir yapı oluşturmaktı. Yine 2015 yılının yarısında başlattığımız ücretsiz çalışmalarda da o dönem yeni yeni uyumlanmış olduğum bir sistemin insanlar üzerindeki etkilerini daha geniş çaplı gözleyebilme motivasyonu beni yüreklendirmişti. Elbette Taner ile Ezgi’nin bu hayattaki buluşması da yine bu yaptığımız çalışmalar aracılığıyla gerçekleşti.

Bizim için her bir öğrenci, katılımcı ve danışan bu yolculukta gerçekliğin başka bir tarafına açılan bir pencere oldu. Bireysel olarak da kendimizle uykularımızdan feragat ederek yaptığımız çalışmalar, görünmeyenin perdelerini aralamamıza ve kendimizi, ruhsal potansiyelimizi objektif olarak gözlemleyebilecek bir yapıda olmamıza katkı sundu. Bu süreçte gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar da elbette zaman içerisindeki devinimle kendisini güncellemeye devam etti. 

10. Yılımızda internet sitemizi sistem ve görünüş olarak yenilerken, biriktirdiğimiz deneyimler çerçevesinde “Holistik Dengeleme Uygulamaları” başlığı altında, çeşitli uygulama, teknik ve öğretileri gerektiğinde harmanladığımız gerektiğinde tek tek kullandığımız danışmanlık ve uygulamalarımızla bu hayattaki yolculuğunuza ışık tutabilmek için buradayız. 

Bugüne kadar yaptığımız bireysel dengelenmeyi amaçlayan ve enerji / bilinçaltı uygulamalarını kapsayan “Holistik Şifa” disiplinimize ek olarak, “Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu” vesilesiyle çok daha derinlemesine, güçlü holistik dengeleme çalışmaları sunmaya başladık. Ayrıca “Nitelikli Enerji Sistemi Uygulayıcısı Yetiştirme” prensiplerimize bağlı olarak her yıl enerji sistem uyumlamalarını gerçekleştirmeye devam ediyoruz. 

Evrensel Enerji olarak Ezgi’nin aldığı harika ileri seviye eğitimler vesilesiyle Astroloji alanında da “Genel Astrolojik Danışmanlık”, “Soru Danışmanlığı”, “İlişki Danışmanlığı”, “Kariyer Danışmanlığı” üzerine hizmet vermeye başladık. Keyifle düzenlediğimiz butik mandala atölyelerinin yanı sıra, bire bir şekilde size özel hazırlanan bir programla Ezgi ile beraber Mandala üzerine çalışma yapabileceksiniz. Ayrıca Ezgi’nin psişik kabiliyetleri ile bu hayata ve karmik potansiyellerimize yönelik açığa çıkarabildiği ve bunlara yönelik temizleme / kayıtları kaldırma / şifalandırma çalışmaları yapabildiğimiz “Beden Kaydı Okuması”, “Doğum Haritası Okuması”, “Mandala Okuması” hizmetlerimiz ile bugüne kadar görmediğiniz düzeyde bir çalışma disiplini ile tanışacaksınız. 

Bizden hizmet alan herkese ICF Koçluk yaklaşımı sunarak, kişinin kendisini sorgulaması ve buna yönelik atacağı bazı adımları kendisinin atmasına aracı olmasına da katkı sunuyoruz. 

“Holistik Dengeleme Çalışmaları” tüm bu hizmetlerimizin ortak bir adı olarak, bize başvuran kişiye ihtiyacı olan yönlendirme çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz uygulamaları içermektedir. Hizmetler menümüzden başlık başlık bu alanları inceleyebilirsiniz. 

Dönüşüm adına attığınız bu adımı kutluyoruz.

Taner Tözün
ICF/ACSTH Koç, Holistik Dengeleme Uygulayıcısı, Multisistem Master Teacher, INHA (Uluslararası Doğal Şifacılar Birliği) Üyesi
Ezgi Sala Tözün
Astrolog, Mandala Eğitmeni, Holistik Dengeleme Uygulayıcısı
logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image