fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Taner Tözün

Taner Tözün Kimdir?

Bu enkarnasyonum, karakteristik hamuruma ve yaşam planımı şekillendirecek gök dizilimini yaşayabilmek için 1986 yılında Mekke'de tekrardan dünyaya gelerek başladı.

"Neden?" sorusundan ve getireceği cevaplardan korkmadım ve her zaman "İçeride ne var?" sorusuyla yola çıktığım işlerde, araştırmalarda bir yerde durmak yerine "Peki daha içeride?" sorusuyla kendimi ve insanlığın kaynağını arama ihtiyacıma cevaplar aradım. Ruhsal arayışlarım sırasında 2008 yılında Reiki ile tanıştım. Zaman içerisinde insanlara faydalı olma dürtüsüyle şifa enerji sistemlerini araştırdım, bu enerjilere uyumlandım, bugüne kadar pek çok öğrencime bu enerjileri aktardım, onlara bu sistemleri öğretirken yeni şeyler deneyimledim, öğrendim ve öğrencilerimle beraber hâlâ yepyeni bilgiler öğreniyor, deneyimler kazanıyorum.

Yüksek bilincin kapısını görebiliyorum ve bu yolu insanlara aktarmak, öz'den gelen sevgiyi insanlara aktarabilmek, ruhların tekamül yolunda yaşadığım bu dönemde, insanların yollarında bir mum ışığı olabilmek istiyorum. Ben bu yüzden buradayım, peki ya sen sevgili ziyaretçi dostum?

Eğitim, Seminer, Atölye Katılımları

Organların Şifa Amaçlı Rejenerasyonu ve Uyarılması Workshop, Marion Boon / 2013
Yaşam Ustası Olmak, Erol Coşkuner / 2014-2015
Atalar Regresyonu I Workshop, Fadime Çelik / 2015
Alpha Bioenergy Healing I, Kenan Boyraz / 2016
Renklerle Geçmiş Yaşam Terapisi Workshop, Mark Wentworth / 2016
Regresyon Uzmanlığı Ön Atölye Çalışması, Tülin Etyemez Schimberg & M. Reşat Güner / 2016
Numerolojiye Giriş, Rafet Gökhan Ayyüce / 2016
Temel Şaman Eğitimi, Ayşe Nilgün Arıt / 2016
Şamanik Trans Dans Atölyesi, Leo Rutherford / 2016
Modern Şifa & Kuantum Nefes Modül I, Erhan Çatı / Senem Özkan / 2016
Modern Şifa & Kuantum Nefes Modül II, Erhan Çatı / Senem Özkan / 2017
Sound Healing, Tony Nec / 2017
1. Kur Hipnoterapi Eğitimi: Hipnoz, NLP, EFT, Şeref Kadıoğlu / 2017
Spiritüel Yaşam Koçluğu: Regresyon Terapisi, Emel Çekici / 2017
2. Kur Hipnoterapi Eğitimi: Hipnoz, Regresyon, Şeref Kadıoğlu / 2017
Yaşam Koçluğu, Liderlik Okulu / 2020
Profesyonel Bir Meslek Olarak Koçluk, Liderlik Okulu / 2020
NLP Practioner, Liderlik Okulu / 2020
Psikoloji Uzmanlık Eğitimi, Liderlik Okulu / 2020
Aile Danışmanlığı, Liderlik Okulu / 2020
Profesyonel Koçluk Eğitimi (ICF/ACSTH), FA Koçluk Akademi / 2021

Taner Tözün
Taner TözünICF/ACSTH Koç & Holistik Şifa Uygulayıcısı & Multsistem Master Teacher & Spiritüel Danışman

INHA - International Natural Healers Association

Image

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click