fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Corvus Corax

Corvus Corax

Corvus Corax

Corvus Corax

Kutsal bir büyü...

Çok güçlü, kutsal, büyülü ve görkemli bir enerji! Kuzgun Kralı'nın özelliklerinden... soylu kuzgun Corvus Corax'tan yararlanın. Tehlikeli durumları derhal tanımlayın ve yıldırım hızında bir savunma stratejisi geliştirin... Kazanan olun, zerafet, kesinlik ve kendine güvence dolu bir hükümdar! Corvus Corax enerjisi, zihinsel ve zihinsel yeteneklerinizi artıracak ve dikkatinizi mükemmelleştirecektir. Zihinsel çevikliği ve başkalarının sadakatini (müşterileri, ortakları vb.) de artıracak ve güçlendirecektir. Her durum ve ortamda şık, unutulmaz bir görünüme, "sessiz" bir zafere ve hakimiyeti sağlar. Corvus Corax enerjisinin etkinleştirilmesiyle, otoriter eylemde bulunmaya ya da amacına ulaşmak ya da saygı görmesi için mücadele etmek artık gerekli değildir...

Kural ve kontrolü bir sır olarak saklı tutarsınız! Corvus Corax enerjisi, kendi gücünüzün derinliğinde dinlenme, "serinlik", sürekli kendine güvence ve sarsılmaz bir kesinlik sağlar. Size bilgelik, kehanet yeteneği ve ruhunuzun mistisizmi anlamak için önde gelen kehanet yeteneği kazandırır. Corvus Corax enerjisi, "parlak", etkileyici, görkemli, üstün ve asil bir görüntü oluşturur. Bu kutsal enerji sizi prestij, başarı, iddialı ve "yüksek konum" getirir. Corvus Corax'ın enerjisi büyülü çalışmada son derecede yararlıdır ve sezgisel olarak yakalanan gizli, sihirli bilgiye aracı olur. Kuzgunlar, yolunuzdan geçerken "okuma" kabiliyetinizi geliştirir. Bu kutsal, asil ve büyülü varlıklar ile derin bir bağlantınız olacak. Kuzgun koruyucular sizi her türlü tehlikeye karşı uyarmak ister! Corvus Corax enerji size etki gücü verir ve sizi "karşılaşacağınız" inanılmaz derecede güçlü, mistik, büyülü ve çok "eski" enerjileri getirir... Ki bu bilincinizi defalarca genişletir, sizi yeni bir dünyaya fırlatır ve kişisel güç pozisyonu, Kişiliğiniz ve imajınız rafine edilecek ve görkemli, kendine güvenen, akıllı, gizemli ve korku veren bir karizma ile görünüşünüz mıknatıslanır.

Corvus Corax'ın etki alanı:

• Her türlü tehlikeye karşı koruma / Savunma
• Zihinsel yeteneğin geliştirilmesi
• Artan dikkat
• Zihinsel çeviklik / Keskinleştirilmiş dikkat
• Diğer kişilere sadakat üretir
• Bilgelik ve peygamberlik becerileri
• Kehanet kabiliyeti
• Kişinin kendi iç mistisizmine dair bilgi
• Büyüleyici bir görüntü oluşturur
• Büyüleyici bilgiye yardımcı olur
• Prestij ve saygınlık
• Kuzgunlarla derin bağlantı / Kuzgunların anlaşılması
• Zihinsel güç ve nüfuz gücü
• Bilincin uzatılması
• Kutsal "eski" enerjiyle güçlü temas kurun
• Kişisel gücün güçlendirilmesi / Güç konumu
• Her yönden zarafet
• Zafer ve hakimiyet / Başarı
• Zarif, gizemli görünüm
• Kesin kesinlik / Kendine güvence
• Savaşmak zorunda kalmadan kararlılık, girişkenlik
• Kişiliği arındırma
• Güçlü, müthiş, büyüleyici ve esrarengiz bir karizma

ve çok daha fazlası!

Bu sistem gerçekten çok güçlü! Lütfen, bunu biliyorsun. Bu kesinlikle çocuk oyuncağı değil!

Not: Corvus Corax'ı başkaları için kullanmak isterseniz, lütfen danışanınızın yüksek benliğinden izin alın. Bu sistem yalnızca kişisel kullanım içindir. 

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Lavinia sistemlerinde Türkçe çeviri notların yanı sıra orijinal çalışma notları da öğrenciye iletilmektedir. (Bu notlar Almanca / İngilizce olarak değişkenlik göstermektedir.) Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Lavinia (Sina Szendrei)

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click