fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Corvus Corax

Corvus Corax

Corvus Corax

Corvus Corax

Kutsal bir büyü...

Çok güçlü, kutsal, büyülü ve görkemli bir enerji! Kuzgun Kralı'nın özelliklerinden... soylu kuzgun Corvus Corax'tan yararlanın. Tehlikeli durumları derhal tanımlayın ve yıldırım hızında bir savunma stratejisi geliştirin... Kazanan olun, zerafet, kesinlik ve kendine güvence dolu bir hükümdar! Corvus Corax enerjisi, zihinsel ve zihinsel yeteneklerinizi artıracak ve dikkatinizi mükemmelleştirecektir. Zihinsel çevikliği ve başkalarının sadakatini (müşterileri, ortakları vb.) de artıracak ve güçlendirecektir. Her durum ve ortamda şık, unutulmaz bir görünüme, "sessiz" bir zafere ve hakimiyeti sağlar. Corvus Corax enerjisinin etkinleştirilmesiyle, otoriter eylemde bulunmaya ya da amacına ulaşmak ya da saygı görmesi için mücadele etmek artık gerekli değildir...

Kural ve kontrolü bir sır olarak saklı tutarsınız! Corvus Corax enerjisi, kendi gücünüzün derinliğinde dinlenme, "serinlik", sürekli kendine güvence ve sarsılmaz bir kesinlik sağlar. Size bilgelik, kehanet yeteneği ve ruhunuzun mistisizmi anlamak için önde gelen kehanet yeteneği kazandırır. Corvus Corax enerjisi, "parlak", etkileyici, görkemli, üstün ve asil bir görüntü oluşturur. Bu kutsal enerji sizi prestij, başarı, iddialı ve "yüksek konum" getirir. Corvus Corax'ın enerjisi büyülü çalışmada son derecede yararlıdır ve sezgisel olarak yakalanan gizli, sihirli bilgiye aracı olur. Kuzgunlar, yolunuzdan geçerken "okuma" kabiliyetinizi geliştirir. Bu kutsal, asil ve büyülü varlıklar ile derin bir bağlantınız olacak. Kuzgun koruyucular sizi her türlü tehlikeye karşı uyarmak ister! Corvus Corax enerji size etki gücü verir ve sizi "karşılaşacağınız" inanılmaz derecede güçlü, mistik, büyülü ve çok "eski" enerjileri getirir... Ki bu bilincinizi defalarca genişletir, sizi yeni bir dünyaya fırlatır ve kişisel güç pozisyonu, Kişiliğiniz ve imajınız rafine edilecek ve görkemli, kendine güvenen, akıllı, gizemli ve korku veren bir karizma ile görünüşünüz mıknatıslanır.

Corvus Corax'ın etki alanı:

• Her türlü tehlikeye karşı koruma / Savunma
• Zihinsel yeteneğin geliştirilmesi
• Artan dikkat
• Zihinsel çeviklik / Keskinleştirilmiş dikkat
• Diğer kişilere sadakat üretir
• Bilgelik ve peygamberlik becerileri
• Kehanet kabiliyeti
• Kişinin kendi iç mistisizmine dair bilgi
• Büyüleyici bir görüntü oluşturur
• Büyüleyici bilgiye yardımcı olur
• Prestij ve saygınlık
• Kuzgunlarla derin bağlantı / Kuzgunların anlaşılması
• Zihinsel güç ve nüfuz gücü
• Bilincin uzatılması
• Kutsal "eski" enerjiyle güçlü temas kurun
• Kişisel gücün güçlendirilmesi / Güç konumu
• Her yönden zarafet
• Zafer ve hakimiyet / Başarı
• Zarif, gizemli görünüm
• Kesin kesinlik / Kendine güvence
• Savaşmak zorunda kalmadan kararlılık, girişkenlik
• Kişiliği arındırma
• Güçlü, müthiş, büyüleyici ve esrarengiz bir karizma

ve çok daha fazlası!

Bu sistem gerçekten çok güçlü! Lütfen, bunu biliyorsun. Bu kesinlikle çocuk oyuncağı değil!

Önemli Uyarı: Bu enerji sistemi tek seviyeli bir sistemdir. Herhangi bir "Uygulayıcı" ve "Master" seviyesi şeklinde bir ayrım ve fiyatlandırma seçeneği yoktur. Bu enerji sisteminin ücretlendirmesi, sistem kurucusu tarafından belirlenmiş ve sabitlenmiştir. Bu bedel altında yapılan uyumlamalarda, uyumlamayı alan enerji uygulayıcısı enerjiden verim alamayabilir. Bu enerjinin uyumlamasını yapmayı düşünen uygulayıcıların da bu konuya dikkat etmesi gerekmektedir. 

Not: Corvus Corax'ı başkaları için kullanmak isterseniz, lütfen danışanınızın yüksek benliğinden izin alın. Bu sistem yalnızca kişisel kullanım içindir. 

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Lavinia sistemlerinde Türkçe çeviri notların yanı sıra orijinal çalışma notları da öğrenciye iletilmektedir. (Bu notlar Almanca / İngilizce olarak değişkenlik göstermektedir.) Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Lavinia (Sina Szendrei)

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click