Haftanın Çalışması


28 Kasım

2023

** ÖZEL ÇALIŞMA ** Sevgi Baskılayıcı Protokol ve Program Temizliği

  • Çalışmamız Ücretsizdir.
  • Saat: 23:00  - 23:45
  • Yer: Bulunduğunuz Yerden Katılabilirsiniz.
  • Kullanılacak Enerji Kanalı: KEŞM

Evrensel Enerji® Haftanın Çalışması

Nasıl Katılacaksınız: 

Çalışmaya kaydınızı yapın, çalışma saatinde rahatça uzanabileceğiniz bir yere geçin, aşağıda yer alan niyeti okuyarak, başka bir şeyle ilgilenmeden kendinizi ortalama 40 dk kadar akışa bırakın. Herhangi bir canlı yayın, bağlantı söz konusu değildir.

Çalışma Konusu: 

Bu çalışmamız, alanımızın çoklu boyutlarında çalışarak ışık yolundaki yürüyüşümüzde bizi İLAHİ SEVGİ'den ayıran, koparan durduran tüm negatif enerji protokolü ve negatif enerji programlarının sizde çalışmasını durdurmak ve bu kategorilere giren tüm alt içerikleriyle temizlemek için gerçekleştirilecektir. SEVGİ, dualite evrenindeki tekâmülümüzde çok büyük bir dinamiktir. Bu çalışma direkt birey olarak size katkı sunacağı gibi, özellikle #AnadoluMisyonu çerçevesinde bütüne katkı sunacak özel, hediye bir çalışmadır.

Çalışma Niyeti*:


"BEN .... .... (ADINIZI SOYADINIZI  OKUYUN), ŞU ANDAN İTİBAREN IŞIĞIN REHBERLİĞİNDE DOĞRULUK, İYİLİK İZİNDE, SEVGİ, SAYGI VE MERHAMET ÇERÇEVESİNDE YÜRÜMEK KOŞULUYLA, TANER TÖZÜN KANALI ARACIĞIYLA KOLAYLAŞTIRICI EZOTERİK ŞİFA METODU ÇALIŞMASINI VE IŞIK ŞİFASINI; ALANIMIN ÇOKLU BOYUT VE KATMANLARINDA İŞLEYEN BENİ İLAHİ SEVGİDEN ALIKOYAN, UZAKLAŞTIRAN TÜM NEGATİF ENERJİ PROTOKOLLERİNİN VE BUNA BAĞLI ALT NEGATİF ENERJİ PROTOKOLLERİNİN VE TÜM NEGATİF ENERJİ PROGRAMLARININ VE BUNA BAĞLI TÜM ALT NEGATİF ENERJİ PROGRAMLARININ TÜM ETKİLERİ İLE BENDEN TEMİZLENMESİ VE BU ÇALIŞMAYA YÖNELİK GEREKLİ IŞIK ŞİFASI İÇİN SEVGİYLE KABUL EDİYORUM." 


(*** Dipnot: Enerji sistemlerindeki "Sihir / Büyü" kelimesini açmak istiyorum. Kültürümüzde sihir ve büyü direkt olarak bir başkasının özel hayatına izinsiz yapılan enerjisel müdehaleyi ifade eder. Kişinin kendi iradesi dışında, yaptıranın istediğine yönelik bir şey yaşamasına ya da yapmasına sebebiyet verilir. Özellikle bir şifa sistemine kanal olan yüksek seviyeli şifacı masterlar kendi enerji sistemlerinde "Magic / Magie" kelimesini kullandıklarında, bizim kültürümüzde yukarıdaki gibi tanımladığımız bir anlamı ifade etmeyi düşünmezler, hatta bilemeyebilirler de. Bu kelimenin tanımlamaya çalıştığı potansiyel "Enerjiyi tezahür ettirmek"tir. Özellikle bazı enerjilerde gören ve ilk defa böyle bir çalışmaya katılan dostlar endişe duyabiliyorlar. Bu açıklamayı bu sebeple yapma gereği duydum. Sevgilerimle T.T.)

Evrensel Enerji® Haftanın Çalışmasına Kaydolun

Düzenlenen Evrensel Enerji® Toplu Meditatif Çalışmalarına katılabilmeniz için, aşağıda yer alan kutuya AD - SOYAD - ŞEHİR bilgilerinizi yazarak, "Gizlilik Politikası" ve "Kullanıcı Bilgilendirmesi" kutucuğunu işaretleyip "KAYDOL" butonuna basın. Kaydınızın aldındığına dair form altında yeşil renkte bilgi mesajı görüntülenecektir. Bu yeterlidir. Kaydınızın başarısız olabilmesi için kutucuğu doldurmadan veya kutucuğu işaretlemeden göndermenizden kaynaklanabilir. Yeni kayıt usulünce herhangi bir şekilde size e-posta gelmeyecektir. Çalışma saati yukarıdaki niyeti okuyup uzanarak çalışmaya katılabilirsiniz.
Lütfen bu alanı doldurun!

Evrensel Enerji® Haftanın Çalışması

Çalışma için yerinizi aldığınızda aşağıdaki meditasyon müziğini dinleyebilirsiniz;

 
logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image