fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yükselmiş Üstatlar

Yükselmiş Üstatlar

Yükselmiş Üstatlar

Yükselmiş Üstatlar, fiziksel tekamülün sınırlarını aşmış ışık varlıklarıdır. Bu varlıklar, bizim gibi dünya gezegeninde yaşayan insanlardı. Tekâmül sürecinde pek çok yaşam planıyla deneyimler elde edip, yaradan yolunda aşk ve ışık varlıklarına dönüştüler. Bu süreç, doğru yaşamanın ve meditasyonların, affetmenin ve şefkatin, bilgeliğin ve sevginin yoluydu.

Yükselmiş Üstatlar, günümüzde hâlâ pek çok öğrenciye görünür veya rehberliklerini sunar ve ilahi sevgi yansımasıyla tekâmül yolunda bu insanlara saf benliklere dönüş yollarında yardımcı olur. Yükselmiş Üstatlar günümüzde “Beyaz Kardeşlik / The White Brotherhood” şeklinde de bilinmektedir.

Yükselmiş Üstatlar ile bağlantıya geçmek için, bunu talep eden kişinin niyetinin saflığı ve elbette bu konulardaki yatkınlığı ya da emeği yeterli olabilmektedir. Bu tarz çalışmalarda kişiler, bağlantı kurma konusunda bir amaç da belirleyebilirler; bir şifa talebi veya bir rehberlik… Bireysel meditatif çalışmalar dışında da çeşitli uyumlamalar sağlıklı ve hızlı bağlantı kurma noktasında kişilere yardım edebilmektedir. Misal Şambala Çok Boyutlu Şifa Enerjisinin 3. seviyesinde, uygulayıcı şifacı Yükselmiş Üstatlar ile rahatlıkla şifa ve rehberlik çalışmaları yapabilmektedir. Yine farklı uyumlamalar bu bağlantıları güçlendirebilmektedir.

Burada yer alan listeyi, ülkemizde Yükselmiş Üstatlar ile ilgili Türkçe kaynak olmamasından ötürü derlediğimi belirtmek isterim. Yapacağınız şifa çalışmalarında, rehberlik çalışmalarınızda ve meditasyonlarınızda, hangi Yükselmiş Üstat ile daha sağlıklı nasıl çalışabileceğiniz konusunda bu derlemenin size fikir vereceğini umuyorum.

Sevgi, saflık ve ışık sizle olsun.

Taner Tözün

(Çeviriler: Ezgi Sala Tözün - Taner Tözün)

*
(Kullanıcı Bilgilendirmesi: Aşağıdaki resim üstlerine tıkladığınızda / geldiğinizde iki simge gözükecektir. Artı sembolüne tıkladığınızda ilgili yükselmiş üstatla ilgili aynı sayfa içinde pencere açılacaktır; zincir sembolüne tıkladığınızda o üstatla ilgili sayfaya yönlenirsiniz.)

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click