Etik İlkelerimiz

Evrensel Enerji® Etik İlkelerimiz

Evrensel Enerji® olarak Astroloji, Holistik Dengeleme Çalışmaları ve Uyumlamalar, Koçluk alanında verdiğimiz tüm hizmetler ve eğitimlerde aşağıda yer alan ilkeleri benimsediğimizi ve tavsiye ettiğimizi belirtmek isteriz.

Astroloji

 • Astroloji, gökyüzündeki güneş, ay, gezegen hareketleri ile dünyadaki hayat arasındaki matematik ve fizik odağındaki etkileşimleri gözlemleyen, tekrar eden bu döngülerin bizler üzerindeki etkileri inceleyen bir alan olduğu bilinciyle hareket ederek, bu doğrultuda müşteriyi bilgilendirmek.
 • Çalışmalarda doğrulanabilir, güvenilir astroloji bilgileri ve teknikleri kullanmak, astroloji bilgilerini her daim ilerletmek ve astrolojide deneyselliği kullanmak.
 • Bahsi geçen bir konu üzerine eğitim alarak uzmanlık elde edilmemişse, hiçbir şekilde tıbbi, hukuki veya finansal tavsiyede bulunmamak.
 • Asılsız vaatlerde veya spekülatif, abartılı iddialarda bulunmamak.
 • Mesleki çalışmalarla ilgili yapılan reklam ve tanıtımlarda dürüstlüğü takip etmek.
 • Tanınmış kişilerin özel alanlarına ait konular hakkında kamuya açık yorum veya tahminler yapmaktan sakınmak.
 • Danışmanlık hizmetine başlamadan önce müşteriyi çalışma metodu, hizmet süresi, çalışmanın şekli ve ücreti konusunda bilgilendirmek.
 • Haritaları doğru bilgilere dayanarak standart yöntemler kullanılarak hesaplamak.
 • Müşterinin doğum saatini, tarihini ve yerini net olarak öğrenmek. Rektifikasyon çalışması yapılacağı durumlarda bundan ve bu durumun, eğer varsa, kısıtlarından danışana önceden bilgi vermek.
 • Astroloji danışmanlığı seansında, her kim olursa olsun kişiye değer vermek, insanlık onurunu rencide edecek söz ve davranışlardan kaçınmak, karşıdaki kişinin ifade ve seçim özgürlüğüne saygı duymak, müşterinin kişisel gelişimini geliştirmesi için cesaretlendirmek.
 • Müşterinin kimliğini, kişisel bilgilerini ve mahremiyetini korumak. Müşterinin onayı olmadan kamuya açık bilgi paylaşımlarında gizliliğin korunması esasında azami dikkati sergilemek.
 • Müşterinin ihtiyacı olan bilgi, astrolojik bilginin çalışma sahası dışına çıkıyorsa, kişiyi ilgili uzman kişi veya kurumlara yönlendirmek.
 • Astrolog olarak verdiği bilgilerin bütün sorumluluğunu üstlenmek ve müşterinin kendi yaşamı üzerinde kendi kararlarını vermekte özgür olduğunu kabul etmek. Her müşteriye düşünceli bir şekilde yaklaşmak, kişinin asla evlenmeyeceği, hiç çocuğunun olmayacağı veya ne zaman öleceği gibi kesin hükümlerde bulunmaktan kaçınmak.
 • Müşterileri duygusal, cinsel veya maddi bir istismar ve taciz de dâhil olmak üzere hiçbir şekilde kandırmamak, yanıltmamak.
 • Müşterinin seans sırasında orada bulunmayan üçüncü bir kişi ile ilgili bir konuyu danışmak istediğinde bu üçüncü kişinin haritasından elde edilen bilgilere yalnızca danışanın sorduğu soruya yanıt vermek için başvurmak, bunun ötesine geçmemek. (Haritası açılacak üçüncü kişinin izninin alınmış olması önemle tavsiye edilir.)
 • Danışmanlık ilişkilerinde en yüksek değerlere bağlı kalmak ve astroloji, astroloji camiası ve diğer meslektaşlar ile tartışmalı durumlara düşürecek tavırlardan kaçınmak.
 • Danışmanlık yaparken, görüş bildirirken insanların zihinsel emek ve çabalarına saygı duymak, telif haklarını gözetmek, Fikir ve Sanat Eserleri yasalarına uymak.

Holistik Dengeleme Çalışmaları ve Uyumlamalar

 • Tüm danışmanlık, uygulama ve çalışmalarda müşteriyi çalışma metodu, çalışmanın şekli ve ücreti konusunda bilgilendirmek ve planlamaları ortaklaşa gerçekleştirmek.
 • Yapılan tüm danışmanlık, uygulama ve çalışmaların, müşterinin hayatındaki dönüşümü sağlamalarına katkı sağlayıcı araçlar olduğu bilinciyle bu faaliyetleri gerçekleştirmek.
 • Yapılacak hiçbir çalışmanın müşteri adına bir tedavi gerçekleştirmeyeceği, bir profesyonelin koyabileceği tehşis yerine geçemeyeceği yaklaşımıyla hareket etmek; olası bir talepte müşteriyi alabileceği profesyonel destek için yönlendirmek.
 • Uyumlaması yapılan sistemlerde verilen bilgilerin, sistem kurucuları tarafından paylaşıldığı bilgisini müşteriyle paylaşmak.
 • Her bir müşterinin herkesten özel bir yaşamı olduğu bilinciyle hareket etmek ve tüm çalışmalardaki etkinin göreceli olabileceği bilgisini paylaşmak.
 • Verilen hizmetle alakalı ortaya çıkan bir konu üzerine eğitim alarak uzmanlık elde edilmemişse, hiçbir şekilde tıbbi, hukuki veya finansal tavsiyede bulunmamak.
 • Sistem kurucusu tarafından sabitlenen ücretlendirmelerdeki alma-verme dengesini, sistem kurucusunun belirttiği şekilde uygulamak.
 • Çalışmalar öncesi ve sonrası asılsız vaatlerde veya spekülatif, abartılı iddialarda bulunmamak.
 • Müşterinin kimliğini, kişisel bilgilerini ve mahremiyetini korumak. Müşterinin onayı olmadan kamuya açık bilgi paylaşımlarında gizliliğin korunması esasında azami dikkati sergilemek.
 • Mesleki çalışmalarla ilgili yapılan reklam ve tanıtımlarda dürüstlüğü takip etmek.
 • Müşterileri duygusal, cinsel veya maddi bir istismar ve taciz de dâhil olmak üzere hiçbir şekilde kandırmamak, yanıltmamak.
 • Tüm faaliyetlerimizde en yüksek değerlere bağlı kalmak ve yine bu alanda hizmet veren kişiler ile tartışmalı durumlara düşürecek tavırlardan kaçınmak.
 • Danışmanlık yaparken, görüş bildirirken insanların zihinsel emek ve çabalarına saygı duymak, telif haklarını gözetmek, Fikir ve Sanat Eserleri yasalarına uymak.

Koçluk

 • Tüm koçluk hizmetlerinde ICF Etik Kurallarına uygun olarak çalışmak.
 • Koçluk faaliyetlerimizde yaş, ırk, cinsiyet, etnik köken, cinsel yönelim, din ve engellilik dahil olmak üzere yasalara aykırı ayrımcılıktan uzak durmak.
 • Araştırmalarımızı; yeterlilik, dürüstlük ve genel kabul görmüş bilimsel standartlar ve konuya ilişkin uygulanabilir kılavuzlar çerçevesinde yapacak ve raporlamak.
 • Başkalarının çabalarını ve katkılarını tanıyıp, takdir edip ve bunları kendimize ait olarak sunmamak.
 • Koçluk niteliklerimizi, uzmanlığımızı, deneyimlerimizi, sertifikasyonlarımızı ve ICF yeterliliklerimzi tam ve doğru olarak belirtmek.
 • Koçluk faaliyetlerince alınan tüm kayıtların gizliliği, güvenliği ve kişiye özel oluşunu göz önüne alınıp ve geçerli yasalar anlaşmalarla uyumlu olacak şekilde korumak, saklamak ve yok etmek.
logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image