fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hipnoz Frekansı

Hipnoz Frekansı

Hipnoz Frekansı

Teta dalgaları
Bu enerji, 4 ila 8 Hz frekans aralığında olan beyindeki teta dalgalarının - bilinçaltı, ruhsal, hafıza ve duyguların dalgaları - frekansını indükler. Bu dalgalar trans halinde, meditasyon sırasında, uyanık rüyalarda ve hafif uyku evrelerinde ölçülebilir. Beyindeki teta dalgaları telkin içeriği destekler, hafızayı artırır, öğrenme yeteneğini ve konsantrasyonunu geliştirir ve yaratıcılığı teşvik eder. Alfa dalgaları (14 - 8 Hz) belli bir dereceye kadar kalır, böylece bilinçli bir algı mümkündür. Teta dalga alanına giriş için transfer dalgaları olarak gereklidirler ve böylece bilinçaltından gelen bilgi bilince nüfuz edebilir.

Telkin Aşaması
Telkin, etkilemek anlamına gelir, bilinçaltında düşünme, duygu ve dengeler konusunda olumlu değişiklikler yapılabilir.

Hipnoz frekansı, daha iyi entegrasyon ve uygulama için (otomatik) önermenin enerjilerini sabitler. Önerilen içerik, sonradan ve sonradan bilinçaltı içine nüfuz eder.

Rezonans yoluyla asimilasyon ve uygulama. Bunun için, ruh planınızla eşleştikleri sürece, niyetinizi destekleyen ve yerine getiren hipnoz frekansının ışık varlıkları vardır.

Hangi alana dokunurlarsa olsunlar, önerileriniz muazzam bir destek, onları yerine getirmek ve başarmak için ek güç ve ilahi nimet alır. Burada geleneksel hipnoz tekniğinin sunduğu tüm alanlar düşünülebilir.

İşte birkaç örnek:
- Sigarayı Bırakma
- Kilo Kaybı / Kazancı
- Ağrı Kesici
- Geçmiş, Şimdiki ve Gelecekteki Etkilerin Açıklığa Kavuşturulması
- Kendine Güveni ve Kendine Güveni Güçlendirmek
- Korkunun Üstesinden Gelmek ve Çözmek

Hipnoz frekansı enerjisel olarak bulunur, ancak aynı zamanda manevi-manevi anlamda ve sınırsız olan tüm ışık alanlarını kapsar:
- Kişisel Melek / Rehber Grubuyla Daha İyi Temas
- Kendi Medya Potansiyelinize Daha İyi Erişim
- Fiziksel ve Psikolojik Düzeyde Ağrı Kesici
- Seviyelerin İnce Temizliği ile Artan Titreşimler
- Zihinsel Netlik
- Auranın / Çakraların Açıklığa Kavuşturulması
- Her Seviyede Bolluk
- İlahi Rehberliğe Güven

Aynı zamanda kişisel hedeflerin belirlenmesi:
- Sınavı Geçin
- Daha Büyük Daire
- Finansal Özgürlük
- Ortak Bul
- Profesyonel Başarı
- Profesyonel Yeniden Yönlendirme

Bu alanların tümü elbette genişletilebilir ve tüm hafif, ilahi aşk seviyelerini kapsar. Hipnoz frekansının ışık varlıkları, size hizmet etmeyen gerçekçi olmayan veya gerçekleştirilemeyen hedefleri ve niyetleri karşılamaz; enerji akışı olmaz. Bu nedenle, isteğiniz veya isteğiniz hakkında emin değilseniz zararsızdır. Enerji sadece niyet olduğu zaman akar ve en yüksek hayrınıza hizmet eder.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 60 dakikadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Ana’Leana Becker
 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click