fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

999 Frekansı Nedir?

999 Frekansı Nedir?

999 Frekansı Nedir?

Enerjinin, tekâmül ettiğimiz maddi evrende en önemli temel olduğunu pek çok yazımda vurguladığımı gördünüz. Bu oturduğumuz sandalyeden tutun soluduğumuz hava, yıldız sistemlerinden tutun çatıdaki kiremite kadar, her maddenin özünde titreşimler vardır. Elbette sormamız ve merak etmemiz normaldir; madem hepimiz enerjiyiz ve birer yansımayız, zaten pek de çok enerji sistemi var, bir de bu 999 frekanslı sistemler ne ola?

Dengelenme, kişisel ve ruhsal gelişim için enerjilerle çalışırken, elde etmek istediğimiz belirli amaçlara daha uygun olan enerji bantlarına erişmek mümkündür. Örnek olarak, psişik yeteneklerinizi arttırmak istiyorsanız, melek alemlerine (bir frekans aralığında çalışan) erişmek ve bağlantı kurmak isteyebilirsiniz. Radyo örneği daha rahat gözünüzde canlandırmanıza katkı sağlayacaktır. Nasıl bir müzik dinlemek istiyorsak, elimizdeki radyoda uygun kanalı bulana kadar tarama gerçekleştirir ve sevdiğimiz müziği bulduğumuzda o frekans bandında sabit kalırız. Enerji şifalarının yapmayı amaçladığı şey de bunun gibidir. Ulaşmak istediğiniz şeye en uygun enerji bandını ayarlamak, ayarlanmak.

999 Hz, çok yüksek bir enerji frekansıdır. Bu frekans, melek alemlerindeki en yüksek frekanstır ve birliği, bir döngüyü kapamayı, ilerlemeyi ve manevi farkındalığı temsil eder. Fiziksel olarak, bu enerjiler sakin ve dengeli hissetme duygusu uyandırabilir. 

Melek alemleri bu enerjilerle ilişkilidir ve ruhsal armağanların, iyileşmenin ve yükselişin gelişmesine ve güçlenmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, bu enerjilerin çok sayıda evrensel bilgi barındırdığı görülmektedir.

999 Hz frekans enerjileri, çalışmak için harika bir enerji bandıdır ve diğer tüm enerji iyileştirme türleriyle birlikte kullanılabilir.

Evrensel Enerji® üzerinde sistem kurucusu "Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Solina Grill-Mitterhofer, Craig MacLennan, Linda Colibert (Daelyn Wolf) vb." olan 999 enerjilerini inceleyin.

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click