fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlahi Saflaşma / Göttliche Neuausrichtung™

İlahi Saflaşma / Göttliche Neuausrichtung™

İlahi Saflaşma / Göttliche Neuausrichtung™

İlahi saflaşma (Göttliche Neuausrichtung™) enerjisinin, omurganın kronik ve akut hastalıkları üzerinde ayrıca alerji, kanser, kan basıncı ve diyabet gibi pek çok hastalık üzerinde kanıtlanmış iyileştirici etkileri vardır. Tüm seviyelerde etkili bir şekilde çalışır. Omurgada biriken karmik blokajlar dahil tüm tıkanıklıkları çözerek sağlıklı bir enerji akışı sağlar. Tüm hücrelere kendisini onarıp yenileme bilgisi yüklenerek aktif edilir. Tüm beden temizlenip düzene girme, yeniden hizalanma surecine girer. Omurga doğrultma sonrasında vücudun tüm fonksiyonları geri yüklenir ve ilahi saf yaratılış ayarlarına geri döndürülür. Organlardaki cıva gibi zararlı ağır metaller ve zehirler temizlenerek atılır, tüm vücut saflaştırılır.

Bu enerji sadece fiziksel seviyede çalışmakla kalmaz ayrıca aile ortamında ve ikili ilişkilerinde iyileşme hissedilir, yaşanan krizlerde düzelmeler görülür, zihinsel fonksiyonlar gelişir, duygusal çatışmalar iyileşir, ekonomik problemler çözülmeye başlar, ruhsal titreşim seviyesi yükselir, hayatın her alanında hissedilir bir ilahi düzen hakim olmaya başlar.

“İlahi saflaşma enerjisi uyanış için gereken ruhsal gelişim sürecinde ve gelişim için uygun DNA yapısının oluşumunda yardımcı olur.”

Sadece sağlıklı bir vücut sağlıklı bir zihin yaratır!

Günümüzde çocuk, genç ve yetişkinlerin yaklaşık %70'ten fazlası kas iskelet sistemi sorunları yaşamaktadır. Karmaşık sinir aktarımlarının bulunduğu omurgamız bu sorunlardan dolayı uzun süre dik durmadığı zaman spinal sinirlerdeki enerji akışı bozulur ve çakralarda blokajlara neden olarak çeşitli hastalıklara yol açar.

Her şey omurgayla bağlantılıdır.

Omurgadaki kayma ve bükülmelerin insanların bilinci üzerinde büyük etkileri vardır. Bu etkilerden dolayı zamanla organlar ve organların kontrol merkezleri arasında tıkanıklıklar ortaya çıkmaya başlar.

Bu enerji yardımıyla ruhsal durumumuz düzelir, açığa çıkaramadığımız saklı kalmış karmik blokajlar, bilinçaltındaki ters düşünce kalıpları ve hayata karşı yanlış bakış açımızla oluşan tıkanıklar çözülür ve enerji akışı tekrar serbest kalır. Kalça ve omurgadaki eğrilik olabildiğince düzelir ve yenilenmeye baslar. Başlatılan iyileşme süreci fiziksel bedeni, sübtil bedenleri ve ruh sistemini de kapsar böylece bir bütün halinde yeniden ayarlanma gerçekleşir. Bacaklardaki ve omurilikteki eğiklerde gözle görülür bir düzelme sağlanır.

İlahi saflaşma enerjisi ile iyileşebilen bazı dengesizlikler;
1. Migren / Baş ağrıları
2. Baş dönmesi / Denge sorunları / Kulak çınlaması
3. Boyun ağrısı / Boyun sertliği
4. Omuz ağrıları
5. Sürekli kas ağrıları
6. Lumbago / Hexenschuss
7. Bel fıtığı / Diskusherni
8. Sinir sıkışması
9. Kalça eğriliği
10. Bel ağrıları
11. Diz ağrıları / Diz artrit
12. Kronik yorgunluk
13. Uyku sorunları
14. El ve Ayaklarda soğukluk
15. Kalp ritim bozukluğu
16. Tansiyon rahatsızlığı
17. Alerji ve astım
18. Sindirim bozuklukları
19. Boyun ve eklem rahatsızlıkları
20. Boyun hareket ettirememe ve tutulmalar
21. Skolyoz
22. Dikkat Eksikliği
23. Siyatik
24. Bacak uzunluğu farkı

-

Bu sistem ile bir danışanla 4 ile 6 çalışma gerçekleştirilir. Bu sistem ile gerçekleştirilen seansların ücreti €100'dür.  Detaylı bilgi için iletişime geçin.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakikadır. Bu sisteme uyumlanabilmeniz için "Omurga Düzleme" olarak tabir edilen bir ilk seansın yapılması, akabinde uyumlamanın gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

von Silvio Busse & Martina Kenny
 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez ama bu enerji sistemi ile omurga düzleme olarak tabir edilen ilk seansı yaptırmanız gereklidir. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır. 

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click