fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Merlin'in Sihri

Merlin'in Sihri

Merlin'in Sihri

Seni bütün aşkımla selamlıyorum. Avalon'dan sana bildiriyorum. Ben sihirbazların Merlin’iyim. Dünya, Leydi Gaia; yükseliş için yarattığı titreşimi artırmadaki son aşamasında.

Tüm kapılar açıldı ve gelecekte de Lemurya'ya açılan kapılar açılacak.
Kafesli bir aşk ağı, çünkü tüm Dünya Gezegeni sabittir. Büyük bir değişim yakın. Çok yakında, Leydi Gaia hazır olup uyanabilir.

Yine, tüm aşkım ve sihrim hayatınıza giriyor, her zaman burada olmasına rağmen, kaybolmuştu.

Etrafına bak. Etrafınız sihirle çevrilidir ve ayrıca sizin de içindedir. O zamanki yenilikte, eğer dünyanın yükselişini planlamak değişiyorsa, hepsi sizin için güzelliği ve mucizeleri tamamlayacak.

Bir kez daha unutulmuş Lemurya, yeniden canlandırılacak. Bir zamanlar Lemurya'da yaşamıştınız, nasıl olduğu konusunda size tam bir hatırlatma olacak.

Büyü sizin mirasınızdır ve kullanımı çok basittir. Kalbinizi ve ruhunuzu dinleyin; aşk - büyü, o - evrendeki kuvvet en güçlü kuvvet. Büyü, arzularınızı ortaya koymanıza yardımcı olabilir.

İçinde her zaman sihir vardı, buna farklı bir isim vermiş olsan da. Şimdiki zamanda, aslında gösterilmiştir. Büyü güzel ve gerçektir. Arzularını düşündüğünden daha çabuk getiriyor. Ancak ne istediğine dikkat et, en yüksek iyilik için istediğine emin ol, çünkü alacaksın.

Artık özgürüm ve yakın zamanda tekrar sizinle iletişime geçeceğim.

Işıkta ve aşkla kalın.

Sihirbazların Merlin'i.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi yaklaşık 20-30 dakikadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Gaby Solina Grill-Mitterhofer

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click