fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Luranis 999

Luranis 999

Luranis 999

Adama, Shasta Dağı'nın altında Telos denilen kutsal Lemurya kentindeki manevi lider olan Baş Rahiptir. Telos'taki Lemuryalı Işık Konseyi'nin başıdır ve aynı zamanda, Yıldız erkek kardeşleri ve kız kardeşlerimizle, dünyanın yüzeyinde ve üzerinde insanlık adına Galaktik temaslar kullanan bir büyükelçi ve diplomattır.

Adama, onun Lemuryalı ekibiyle birlikte bu gezegenin etrafında çok önemli bir kristal kafes oluşturulmasından ve bakımından sorumludur. Bu önemli projede çeşitli galaktik ve gezegenler arası varlıkların birçok üyesi ile çalışmaktadır. 

Adama, yükseliş projesi ile insanlığa ve gezegene yardım eden bir Aşk ve Merhamet ustası olan, evrensel seviyedeki bir yükselen Mavi Işın'dır. Telos, bu gezegende yükselişin ana merkezi haline geldi ve Adama, Mesih, Lord Maitreya, Lord Sananda, Lord Buddha, Sanat Kumara ve daha birçokları ile birlikte ana liderlerden biri.  

Adama, sevgi ve merhametin İlahi Anne'nin kalbinden, bu gezegendeki Mesih bilincinin tüm harika ihtişamıyla birlikte geri dönüşünden başka bir şey olmayan “Lemuria'nın Kalbi”ni temsil eder.

*

Bu aktivasyon Işık Şehri TELOS'un en yüksek rahip olan Adama tarafından bizzat sizin için yapılır. Sizi, başlangıçta ciddi bir töreninin tamamlanacağı Işık Şehri TELOS'a götürür. EL SHADDAI bölgelerinden saf gökkuşağı enerjisi ile şifa sembolü LURANIS, Adama tarafından 3. ve 5.çakralarınızda çapalanacaktır. Yüksek benliğiniz izin verirse, her seviyeye şifa getirilir. DNA'nız 5. boyut için aktive edilir ve tüm vücudunuzun dönüşümü başlatılır. Ayrıca Luranis'in şifa sembolü de edinilir. Niyetinizle her hasta ve varlık için şifa gönderebilirsiniz. Işığın meşale taşıyıcısı olun!


Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir.Ödemesini tamamen gerçekleştirmişöğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalıüzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Gaby Solina Grill-Mitterhofer

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜİLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez.Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji®üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click