fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kundalini Aktivasyonu 999

Kundalini Aktivasyonu 999

Kundalini Aktivasyonu 999

Manyetik enerji, modern çağın enerjisidir.

Bu, Tanrısal titreşimleri dünya gezegenimizin manyetik alanlarına geri getirerek kurtarmak için gereklidir.

Bu manyetik radyasyonla fiziksel semptomlarda da artış vardır.

KUNDALINI Aktivasyonu 999, bana (Solina'ya) yeni enerjide olan insanlar için yükseliş ve şifa sistemi olarak Usta LAO TSE tarafından iletildi.

Lady Gaia ve halkın frekansları istikrarlı bir şekilde artacağından, enerji sistemi de değişmektedir. Birçok insan hala modern zaman teknikleriyle ilgili problemler yaşamaktadır.

Ancak yeni GERÇEKLİK - OLMA'nın basitliğidir.

Bu, halihazırda Yeni Enerjide olan insanları etkinleştirmek ve iyileştirmek için bir sistemdir.

Üstad LAO TSE: Ruhunuz yapmak istiyorsa, bu yüksek enerjili aktivasyondur.

Kundalini enerjisi bir yılan şeklinde tasvir edilir ve omurganın alt ucuna dayanır ve her birimiz bu enerjiyi kendi içinde taşır.

Fakat çakra tıkanıklıkları nedeniyle çoğumuz için aktif durumda değildir kundalini.

Düşüncelerimizden kaynaklanan çakra tıkanıklıkları; yaralanmalar, travma ve bazen farklı nedenlere bağlı olarak, vücudumuzun kendini koruma mekanizması olarak tanımlanabilir.

Kundalini'nin aktivasyonu / uyanmasından sonra, enerji omurganızdan yukarı yükselir ve vücudunuzun enerji alanında dengeli şekilde akar.

Zihninizi netleştirir ve tüm enerjinizi açar. Tüm çakralarınızı açar, temizler, aktive eder ve birleşik çakranızı yaratır. Pranik tüpünüz arındırılmış ve genişletilmiştir ve daha yüksek benliğinizle BEN varlığınız için bir bağlantı vardır. Titreşim seviyeniz artar ve size uyar. İyileşme olabilir - ruhunuz hazırsa.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 60 dakikadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Gaby Solina Grill-Mitterhofer

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click