fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İçsel Tanrıça

İçsel Tanrıça

İçsel Tanrıça

İçsel Tanrıça © 2015 Beden ruhumuzun büyülü yolu İç tanrıça beden ruhumuzdur. Bizi tek başına gerçekten iyileştirebilir çünkü kapsamlı bilgiye sahip.

Orta Çağ'ın hem şamanları hem de simyacıları, tanrıçaya giden yolu biliyorlardı.

Aslında ruh nedir, nerede bulunur, nasıl "çalışır"?

Artık onlar hakkında pek bir şey bilmiyoruz ve bu kendini hissettiriyor.
Bizim zamanımız ve içindeki birçok insan tuhaf bir "alt ruh" dan muzdarip. Sık sık "boş" veya "tükenmiş" hissederiz, depresyon, özellikle KADINLAR için yaygın bir hastalıktır!

Sadece bedenin değil, ruhumuzun da ihtiyaçları olduğunu ve önemli şeyleri bize iletmek istediğini hayal edemiyoruz. Onları (iyi niyetli) onaylamalarla başından savabilir miyiz, böylece daha iyi çalışabiliriz?

Görünüşe göre işe yaramıyor.

Ruh “ruh” değildir, ne beynin bir işlevi ne de bastırılmış içeriklerden oluşan bir çöp kutusu. Ruh güç ve bilgeliktir, o bir tanrıçadır, dinler, şamanlar ve inisiyeler bunu her zaman bilmiştir. Ve ruha giden yolu biliyorlardı ...

Yaşlı ruh bilincini canlandırmayı ve uyandırmayı görevim haline getirdim.

Dünyanın "büyük" bir ruh, manevi bir varlık olduğu, tüm eski kültürler tarafından tartışmasız olarak kabul edildi.

Dünya ruhu, her zaman binlerce isim altında tapılan büyük tanrıçaydı: Şakti, İsis, Maya, Kibele, Demeter, Sophia, Maria ...

Ezoterikçiler buna astral ışık veya astral plan diyorlardı.
Dünyevi olanımıza bağlanan ve ondan yeni güç almak için rüyalarımızda aradığımız o bilinç tabakasıdır.

Astral dünya, şeylerin süptil veya enerjik yönünü ortaya çıkarır. Ruhumuz, ortaya çıkmayı bekleyen muazzam bir potansiyele sahiptir.

Gerçek varlığımıza olgunlaşmamızı ve kendi kişisel yolumuza gitmemizi, kendimizi dışarıdaki kararlılıklardan ve kirlenmiş sitelerden kurtarmamızı istiyor. Bir bütün olduğumuzda, hayatımızın anlamını yerine getiririz ve aynı zamanda yaratıma hizmet ederiz. "Sağlıksız" olduğumuzda, genellikle felaket yaşarız: sorunlar ve zihinsel veya fiziksel hastalıklar.

Hastalıklar, ruhtan gelen bir haykırıştır. Yolumuzdan, gerçek doğamızdan çok uzaklaştığımızda hastalanırız.

Eski anaerkillik ve yaşam bilgisi Tanrıça'nın enerjisinde saklanır, çünkü insanlar bu bilgiyi onun adı ve özellikleriyle ilişkilendirmiştir.

Bu enerji o kadar güçlendi ki bugün hala orada. Aynı zamanda güçlüdür çünkü her kadında vardır çünkü kadınsı prensiptir.

Bu enerjilere bir ritüel ile ulaşılabilir.

Yani bu büyülü bir yol.

Elbette sihirli bir yol bilimsel olarak kanıtlanamaz ve bilgi her zaman açıkça görülmez.

Elde ettiğiniz tek kanıt kendi deneyiminizdir. Ama birinin size tanrıça hakkında söylediklerine inanmamalısınız. Onunla kendin bir olmaya çalışmalısın.

Keşfetmek üzere olduğunuz şey kendiniz ve orijinal kadınlığınızdır, bu dışarıda değil, sizin bir parçanızdır. Doğru yaparsanız, Tanrıça'nın özelliklerine karşılık gelen sizin içinizdeki Tanrıça'yı kesinlikle güçlendireceksiniz.

Hayatınız üzerinde etkisi olacak ve sizi olumlu yönde değiştirecektir.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20-30 dakikadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Christiana Kluge - Lara `Ana
 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click