fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

999 Kozmik Işık Birliği

999 Kozmik Işık Birliği

999 Kozmik Işık Birliği

999 Cosmic Light Oneness

Bu sistem, ilahi 999 frekansında çok yüksek bir enerjidir. İlahi Tanrı Enerjisine bağlanmanızı ve titreşmenizi sağlayan frekanstır. Bu daha yüksek frekansa hizalandığınızda, enerjinizde, problemlerinizi kolayca giderebileceğiniz düzeye çıkan bir yükselme gerçekleşir. Bu yüksek enerji sizi dünyevi meselelerin üzerine kaldırır, böylece farklı perspektiflerde olan her şeyi netlikle görebilirsiniz. Kozmos'la enerjisel ve bilinçli olarak bir olduğunuzda, yeryüzündeki karşılaştığınız herhangi bir sorunla baş edecek enerjiniz olur.

Birliğin duygusu ruhunuzu yaktığında, tüm bu şeylerin döngüsü genişler ve netleşir. Yaratıcı Kaynak enerjisi, hepimizin içinden ve her şeyden geçer. Biz biriz. Yine de, çoğu kez, evrenin gücünün herkes için erişilebilir olduğunu unutuyoruz.

Her şeye ‘bir’ ile bağlı olduğunuz ve O olduğunuzda, yalnızca enerjileriniz değil, tüm bakış açınız değişir. En yüksek enerji alanlarına geçtiğinizde ve 999 ve Birliğin enerjileriyle gelen sevgi ve huzuru hissederken, artık bir zamanlar olduğunuz gibi olmayacaksınız. Bu harika yaşamda dönüşüm biçimlerini değiştirdiğinizde, evren sizi bir zamanlar titreyen ve yaşadığınız karanlık ve negatif enerjilerin üstüne çıkarır. Sonuç olarak, azalıyorlar, sorunlar olumlu yollarla çözülüyor ve şimdi bu yeni ışık seviyesi ve enerji sıklığı ile yaşayabileceğiniz tek şey, yeni enerjilerinizle uyumlu olan şeylerdir.

Bu, unutacağınız anlamına gelmez, ancak artık eski titreşimsel meselelerde yaşamayacaksınız ve eski enerji seviyesinde yeni bir şey yaşamayacaksınız. Yükselmiş olacaksınız. 999 Kozmik Işık Birliği enerjileri ile her çalıştığınızda, yükseliş için çalışacaksınız ve her seferinde daha yükseğe çıkacaksınız. Bu enerjiyi yaratıcı kaynak enerjisine ve sonsuza kadar yükselip devam eden ve dünyasal düzlemlerin ötesine geçen Kozmik Işık Birliği'nin 999 frekansına kadar kullanın.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Linda Colibert (Daelyn Wolf)

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click