fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Full Spectrum Healing

Full Spectrum Healing

Full Spectrum Healing

Full Spectrum Healing (FSH) enerji şifa sistemi, bütün frekanslarda oluşan bir şifadır. Geniş etki alanı, şifa çalışmalarında bütünsel şifanın gerçekleşmesinde etkili olabilmektedir. Fiziksel bedende tezahür eden rahatsızlığın, eterik, astral ve mental bedenlerinden daha üst ruhsal bedenimizde ve bu yaşamımızda DNA düzeyinde şifalanma için güçlü bir şifa seçeneğidir.

Yurtdışında bu enerji sistemiyle çalışan enerjistler, Full Spectrum Healing sistemininin gücünü betimlerlerken onu bir gökkuşağına; Reiki kanalını sadece bu gökkuşağındaki Yeşil renge benzetmektedirler. FSH Kanalı, bu yönden reiki kanalına oranla daha etkin olabilmektedir.

FSH, diğer şifa enerjisi sistemleriyle beraber de kullanılabilmektedir.

Full Spectrum Healing (FSH) enerji şifa sistemi ile yakından dokunarak, uzaktan çalışma yapmak mümkündür. FSH, özellikle yaşlar üzerine yapılan çalışmalarda güçlü dönüşler sağlamaktadır. Çalışma notlarında Ole Gabrielsen'in öğrencilerine aktardığı bu üç kullanım yöntemi bulunmaktadır. Ayrıca niyet tabanlı, benim sizlere önerdiğim çalışma örneklemeleri de FSH ile etkili çalışabilmektedir.

Full Spectrum Healing (FSH) enerji şifa sistemi 3 uyumlama içerir; tek uyumlama celsesinde 3 uyumlama birlikte yapılır. Uyumlama ile beraber bedeninizdeki enerji seviyeleriniz yükselecektir.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için en az Usui Reiki veya Kundalini Reiki 1. Seviyesinde olmanız gerekmektedir. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click