fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uyumlama

Uyumlama

999 Frekansı
Enerjileri

999 Frekansı Enerjileri

999 frekansındaki sihirli enerji sistemlerini keşfedin!

Enerji
Sistemleri

Enerji
Sistemleri

Reiki, Kundalini, Şambala ve pek çok şifa sistemini keşfedin!

Uyumlama

Siz de "Şifacı" Olabilirsiniz!

Tekâmül yolunuzdaki titreşimlerinizi yükseltmenize ve içinizdeki şifacı potansiyeli ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak "Uyumlamalar" ile en temel düzeyden "Usui Reiki, Şambala ÇBŞ, Kundalini Reiki, Gümüş Mor Alevi vb." enerjilerinin yanı sıra 999 frekansında yeni çağ enerjileri olan ve sistem kurucuları "Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Solina Grill-Mitterhofer, Craig MacLennan, Linda Colibert (Daelyn Wolf) vb." olan enerjilerle tanışın!

Evrende tezahür eden her şeyin temelinde enerji var. Enerji her yerde. Enerji sistemleri de, dünyamızda yaşamış ve yaşamakta olan spiritüel üstatlar tarafından kanalize edilerek bizlerin kullanımına sunulmuş ve bizim daha üst titreşimlere geçmemize yardımcı olacak yeni çağ armağanlarıdır.

İçindeki "Şifacı" Potansiyeli Ortaya Çıkar!

Kanallık yoluyla bize sunulmuş enerji sistemlerine herkes uyumlanabilir ve uyumlandığı enerjiyi dengeleme çalışmalarında kullanabilir. Uyumlama işlemi kısaca, uyumlanmayı talep eden öğrencinin enerji alanında, sistemin açılmasıdır. Bu aktarıma genel olarak inisinasyon da denmektedir. Uyumlamalar, bizleri uyumlandığımız enerji kanalına & şifacı vazife planlarına bağlar. Bu kanallık vasıtasıyla, bireysel şifa çalışmaları yapabileceğiniz gibi, çalışma talep eden danışanlarınıza da çalışma yapabilirsiniz. Reiki ve diğer şifa enerjilerine uyumlanmak, kendiniz ve başkaları için şifa vermenin güvenli bir yoludur. Hiçbir tehlikesi yoktur.

Gerçekleştirilen bir uyumlama kendi başına bir mucize yaratmaz. Enerji sistemleri birer araçtır. Tıpkı bir bıçaktan, amacına uygun kullandığımızda fayda görüyorsak, enerji sistemlerinden de faydayı çalıştıkça, o enerjiyi kullandıkça sağlarız. Ekmeği kesmeden, bıçağı yanına koyup uzaktan ekmek kesilecek mi diye beklemeyin; bıçağı kavrayın ve ekmeği kesin.

Uyumlanmak size çalışma sorumluluğu verir. Yapılan uyumlama neticesinde, yaşamınız süresince faydalanabileceğiniz enerjisel bir kapınız olur. Uzun süre kullanmazsanız, kapı kilitlenmez, kapanmaz ama kapıyı genişletmek ve akışı güçlendirmek adına çalışmak, öğrencinin sorumluluğudur. Ayrıca öğrenci, etrafında enerjiye ihtiyacı olan birilerini gördüğünde, karşı tarafı bilgilendirmek ve rızasını almak koşuluyla bu yetisini kullanmalıdır. Bu hem öğrencinin spiritüel açıdan gelişmesine katkı sağlayacaktır hem de temeli saf sevgi olan bu iyileştirici şifa sistemleriyle talep eden insanlara bir parça ışık olacaktır.


Çoğu öğrenci uyumlama esnasında, enerjinin bedendeki akışını belli bölgelerde sıcaklık olarak deneyimlemektedir. Bazı insanların sadece belli noktaları karıncalanabilir, bazıları müzik işitebilir, ses duyabilir, vizyonlar görebilir ve bazıları da hiçbir şey hissetmez, deneyimleyemez. Bu, uyumlanan kişinin enerji alanının yapısıyla ilgilidir ve uyumlamadaki koşullar uygulandığında, uyumlanmak isteyen kişinin işlemi sağlıklı bir şekilde gerçekleşmiş olur. 

Uyumlamalar için bireysel başvuru yapmanız gereklidir. Hangi şehirde veya ülkede olursanız olun uyumlamalar gerçekleştirilmektedir.

* Grup başvuruları haricinde bireysel uyumlamaların çoğu uzaktan gerçekleştirilmektedir. * 

Evrensel Enerji® üzerinden herhangi bir enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, randevu oluşturmak için direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Enerji uyumlamaları tıbbi tedavinin alternatifi değildir veya bir teşhis sistemi değildir. Şifa enerjileri sevginin ve bütünlüğünün zeki bir enerji yansımasıdır. Çeşitli şifa enerjileriyle çalıştığınızda bir çok yol keşfedebilirsiniz ve bu yollarda ilerlerken değerler kazanabilirsiniz. 

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click