fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Uyumlama

Uyumlama

Siz de "Şifacı" Olabilirsiniz!

Tekâmül yolunuzdaki titreşimlerinizi yükseltmenize ve içinizdeki şifacı potansiyeli ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak "Uyumlamalar" ile en temel düzeyden "Usui Reiki, Şambala ÇBŞ, Kundalini Reiki, Gümüş Mor Alevi vb." enerjilerinin yanı sıra 999 frekansında yeni çağ enerjileri olan ve sistem kurucuları "Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Solina Grill-Mitterhofer, Craig MacLennan, Linda Colibert (Daelyn Wolf) vb." olan enerjilerle tanışın!

Evrende tezahür eden her şeyin temelinde enerji var. Enerji her yerde. Enerji sistemleri de, dünyamızda yaşamış ve yaşamakta olan spiritüel üstatlar tarafından kanalize edilerek bizlerin kullanımına sunulmuş ve bizim daha üst titreşimlere geçmemize yardımcı olacak yeni çağ armağanlarıdır.

İçindeki "Şifacı" Potansiyeli Ortaya Çıkar!

Kanallık yoluyla bize sunulmuş enerji sistemlerine herkes uyumlanabilir ve uyumlandığı enerjiyi dengeleme çalışmalarında kullanabilir. Uyumlama işlemi kısaca, uyumlanmayı talep eden öğrencinin enerji alanında, sistemin açılmasıdır. Bu aktarıma genel olarak inisinasyon da denmektedir. Uyumlamalar, bizleri uyumlandığımız enerji kanalına & şifacı vazife planlarına bağlar. Bu kanallık vasıtasıyla, bireysel şifa çalışmaları yapabileceğiniz gibi, çalışma talep eden danışanlarınıza da çalışma yapabilirsiniz. Reiki ve diğer şifa enerjilerine uyumlanmak, kendiniz ve başkaları için şifa vermenin güvenli bir yoludur. Hiçbir tehlikesi yoktur.

Gerçekleştirilen bir uyumlama kendi başına bir mucize yaratmaz. Enerji sistemleri birer araçtır. Tıpkı bir bıçaktan, amacına uygun kullandığımızda fayda görüyorsak, enerji sistemlerinden de faydayı çalıştıkça, o enerjiyi kullandıkça sağlarız. Ekmeği kesmeden, bıçağı yanına koyup uzaktan ekmek kesilecek mi diye beklemeyin; bıçağı kavrayın ve ekmeği kesin.

999 Frekansı
Enerjileri

999 Frekansı Enerjileri

999 frekansındaki sihirli enerji sistemlerini keşfedin!

Enerji
Sistemleri

Enerji
Sistemleri

Reiki, Kundalini, Şambala ve pek çok şifa sistemini keşfedin!

Uyumlanmak size çalışma sorumluluğu verir. Yapılan uyumlama neticesinde, yaşamınız süresince faydalanabileceğiniz enerjisel bir kapınız olur. Uzun süre kullanmazsanız, kapı kilitlenmez, kapanmaz ama kapıyı genişletmek ve akışı güçlendirmek adına çalışmak, öğrencinin sorumluluğudur. Ayrıca öğrenci, etrafında enerjiye ihtiyacı olan birilerini gördüğünde, karşı tarafı bilgilendirmek ve rızasını almak koşuluyla bu yetisini kullanmalıdır. Bu hem öğrencinin spiritüel açıdan gelişmesine katkı sağlayacaktır hem de temeli saf sevgi olan bu iyileştirici şifa sistemleriyle talep eden insanlara bir parça ışık olacaktır.

Çoğu öğrenci uyumlama esnasında, enerjinin bedendeki akışını belli bölgelerde sıcaklık olarak deneyimlemektedir. Bazı insanların sadece belli noktaları karıncalanabilir, bazıları müzik işitebilir, ses duyabilir, vizyonlar görebilir ve bazıları da hiçbir şey hissetmez, deneyimleyemez. Bu, uyumlanan kişinin enerji alanının yapısıyla ilgilidir ve uyumlamadaki koşullar uygulandığında, uyumlanmak isteyen kişinin işlemi sağlıklı bir şekilde gerçekleşmiş olur. 

Uyumlamalar için bireysel başvuru yapmanız gereklidir. Hangi şehirde veya ülkede olursanız olun uyumlamalar gerçekleştirilmektedir.

* Grup başvuruları haricinde bireysel uyumlamaların çoğu uzaktan gerçekleştirilmektedir. * 

Evrensel Enerji® üzerinden herhangi bir enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, randevu oluşturmak için direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Enerji uyumlamaları tıbbi tedavinin alternatifi değildir veya bir teşhis sistemi değildir. Şifa enerjileri sevginin ve bütünlüğünün zeki bir enerji yansımasıdır. Çeşitli şifa enerjileriyle çalıştığınızda bir çok yol keşfedebilirsiniz ve bu yollarda ilerlerken değerler kazanabilirsiniz. "evrenselenerji.net" ve "evrenselenerji.com" üzerinde paylaşılan enerji sistemleri ve uyumlamalar herhangi bir profesyonel tıbbi veya yasal tavsiyenin yerini alması anlamına gelmez. Bu konu üzerine lütfen "Kullanıcı Bilgilendirmesi" yazısını okuyun.

Uyumlaması Yapılan Enerji Sistemleri

Bilgi almak istediğiniz enerji sisteminin üzerine tıklayabilirsiniz.

999 Enerjiler


Enerji Sistemleri

999 Frekansı
Enerjileri

999 Frekansı Enerjileri

999 frekansındaki sihirli enerji sistemlerini keşfedin!

Enerji
Sistemleri

Enerji
Sistemleri

Reiki, Kundalini, Şambala ve pek çok şifa sistemini keşfedin!

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click