fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sosyal Sorumluluk Çalışmalarımız

Sosyal Sorumluluk Çalışmalarımız

• Evrensel Enerji® olarak 2015 yılından bu yana ücretsiz toplu şifa çalışmaları düzenlenmekteyiz. İlk birkaç aydan itibaren çalışmalar, her hafta salı olacak şekilde bir düzene oturdu. Bu düzen çerçevesinde, uzun soluklu katılımcılarımız bilirler, her ay "Bolluk - Bereket", "Atalar", "Anne Karnı - Doğum Anı" ve "DNA" üzerine çalışmalar gerçekleştirdik. O ay içerisinde 5. bir salı olduğunda da yine bütüncül maksatla bir çalışma yaparak çalışmaları sürdürdük.

• 2017'deki son salı çalışmasından sonra, özel bir çalışma yapma kararı alarak, toplumun yararına olma düşüncesiyle bir alma - verme enerjisi titreştirecek "Bağış Koşullu" çalışmaların ilkinin adımı attık. İlk bağışlı çalışmada 111 katılımcı dostumuz eğitim, doğa odaklı kurum veya kuruluşlara, ihtiyaç sahibi dostlara belli miktar bir taban koşulu olmak kaydı ile bağışta bulunarak bu çalışmaya iştirak ettiler. Normalde sadece holistik şifa çalışma programlarımda kanal olduğum "999 Frekanslı Enerji Sistemleri" ile bu çalışmayı gerçekleştirdik.

• 2018 yılında da bu doğrultuda toplamda 5 tane bağış koşullu çalışma gerçekleştirdik. 2018'in ikinci yarısından itibaren 'Instagram' ayağımızın aktifleşmesi ve çalışmalara katılımların yükselmesi desteği ile son bağış koşullu çalışmamızda katılım 320 civarında olmuştur.

• Yine 2018 yılında gerçekleştirdiğimiz son bağışlı çalışmada, Antalya'da bulunan Şehit İsmail Çalkan Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı'nın kırtasiye ihtiyaçları doğrultusunda yaptığımız yönlendirmede, ihtiyacın tamamına yakın bir miktarı oraya yönlendirmede pay sahibi olduk.

• 2019'da da "Ücretsiz" ve "Bağış Koşullu" toplu şifa çalışmaları olsun, farklı projeler olsun, ruhsal dengelerimiz adına toplumsal çalışmalarımız devam edecek.

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click