fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İçsel Savaşçı

İçsel Savaşçı

İçsel Savaşçı

Birçok insanda, bilinçli aktif olmaktan ziyade bastırılmış bir ruh kısmı, içsel savaşçıdır. Öfke, kızgınlık, hayal kırıklığı veya haksız yere davranılma hissi gibi duygular bizim için iyi bilinmektedir. Kişinin “İçsel Savaşçı” ile bağlantısı yoksa, kişi kendisini toplumdaki duygusal patlamalara veya baskıya verilen aceleci tepkileri ifade etme eğilimindedir. Ego, dış koşullara tepki verir ve sınırlı bilinç tarafından yönlendirilme eyleminde bulunur.

Sonra ego dış koşullara tepki verir ve sınırlı bilinç alanından hareket eder. Böylece durum ancak dar bir bakış açısıyla algılanabilir ve yargılanabilir.

Birçok insan görüşlerini açıkça ve suçluluk duymadan ifade etmek veya kendilerini savunmak için çok zorlanabilir. Birisi cesaret eksikliği yüzünden bir şeyi başaramayacağına inanıyorsa, bu onun İçsel Savaşçısı ile zayıf bir bağlantısının olduğu işaretidir.

Ruhun bu kısmı, İçsel Savaşçı, astrolojik burç koç burcu Koç tarafından sembolize edilir, rengi parlak kırmızıdır ve sayısı 1'dir. Görevleri değişkendir. Sadece sebat ve kendine güven için değil, aynı zamanda kendi görüşlerini ifade etme ve değişimlere neden olma konusundaki kararlılığı, bağlılığı, coşku ve cesaret ve gücü de güçlendirir. İçsel Savaşçı, kendi başlarına gitmelerini ve engelleri aşmalarını destekleyen insanlardaki enerjidir.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 60 dakikadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Gaby Solina Grill-Mitterhofer

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click