fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

13 Yükselmiş Üstat

13 Yükselmiş Üstat

13 Yükselmiş Üstat

Yükselmiş Üstatlar, vakti zamanında dünya planında defalarca yaşamış insanlardır. Belli bir aşamadan sonra desteklerini dünyamıza enerji kanallıklarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Pek çok şifa sistemine kanallık ederek bizlere kazandıran Ole Gabrielsen, bu uyumlama sistemini bizlere kazandırmıştır.

Şifa sistemleri ile çalışanından çalışmayanına kadar tüm insanlar, yükselmiş üstatları şifa ve destek amaçlı zaten çağırabilmektedir. Bu uyumlama ile, enerji arka planında onlarla daha sağlıklı bağlanmamız mümkün olur ve tek başına üstatlar ile de şifa çalışmaları yapmamıza olanak sağlar. Yükselmiş Üstatları tek bir kişi olarak düşünmek yerine, kollektif gruplar olarak düşünebiliriz.

Bu uyumlama sistemi ile bağlanacağınız ve çalışmalarınızda kullanacağınız yükselmiş üstatlar aşağıdaki gibidir:

• Lord Buddha
• Sanat Kumara
• Master İsa
• Abundantia
• Maitreya
• Leydi Meryem
• Quan Yin
• Merlin
• St. Germain
• Lord Kuthumi
• Musa
• St. Padre Pio
• Serapis Bey

* * *

• Lord Buddha

Etkin Çalışma Konuları: İç huzur, Neşe, Spiritüel Büyüme, Anlayış ve Farkındalık

• Sanat Kumara

Etkin Çalışma Konuları: Negatif Varlık Temizliği, Ataç Enerji Temizliği, Mekansal Şifa Çalışmaları ve Bütüncül Şifa Çalışmaları

• Master İsa

Etkin Çalışma Konuları: İlahi Rehberlik ve Öğretmenlik, Bağışlama, Bütüncül Şifa, Tezahür Ettirme

• Abundantia

Etkin Çalışma Konuları: Bolluğun Korunması ve Genişlemesi için Koruma, Finansal Konularda Rehberlik, Bolluk ve Bereket Üzerine Yapılacak Şifa Çalışmalarında Rehberlik

• Maitreya

Etkin Çalışma Konuları: Mizah Duygusu, Huzur, Şefkat, Barış, Toplumsal Şifa Çalışmaları

• Leydi Meryem

Etkin Çalışma Konuları: Çocuklarla İlgili Tüm Konular, Doğurganlık ve Yaratıcılık, Aile

• Quan Yin

Etkin Çalışma Konuları: Şefkat, Merhamet, Sevgi Alma & Verme Dengesi, Nezaket, Anlayış

• Merlin

Etkin Çalışma Konuları: Simya, Dönüştürme, Kristaller, Psişik Yetenekler, Duyu Dışı Algılamalar

• St. Germain

Etkin Çalışma Konuları: İlahi Korunma, Şifa, İlham ve Cesaret

• Lord Kuthumi

Etkin Çalışma Konuları: Merkezlenme, Bağlılık, Güven, Huzur ve Sükunet, Gevşeme

• Musa

Etkin Çalışma Konuları: Şimdi’de ve An’da Olma, Yüksek İlahi Bağlantı, Cesaret, Kendine İnanma, Liderlik

• St. Padre Pio

• Etkin Çalışma Konuları: İyileşme, Şifa, Bağışlama, Spiritüel Büyüme ve Psişik Algılamalar

• Serapis Bey

Etkin Çalışma Konuları: Kişisel ve Toplumsal Barış, Bağımlılıklardan Arınma, Sanatsal ve İlahi ilham, İlahi Rehberlik

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Ole Gabrielsen

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click