fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tek Boynuzlu At Sihri

Tek Boynuzlu At Sihri

Tek Boynuzlu At Sihri

Modern zamanların yüksek enerjili bir aktivasyon sistemi.
Önkoşulu, uyanmakta olan 999 enerjisinin ışık bedeninizde çapalanmasıdır!

Bu yüksek enerji aktivasyonu ile, tek boynuzlu atların sihrine inisiye olacaksınız. İçsel çocuğunuz ve tek boynuzlu atlar birbirine uyumlanacak. Aktivasyon için, ruhunuz hazır olduğunda, boyut kapısından ruhsal dünyaya geçersiniz. Kapılar açık, tek boynuzlu atlar Gaia'ya geldi, sizi enerjilemelerine izin verin, bunun için sadece niyetinizi bekliyorlar. SA'FIRA, Ruhsal Dünya'nın kristal boynuzlu atı, sizi orada bekleyecek. Tek boynuzlu atların büyüsü yumuşak ama güçlüdür, kendi içinde gizemli bir sihir taşır. Kalplerimizde yanan sevgi dolu bir özlem- iç çocuğumuzun özlemi. Tek boynuzlu atların sihri beyaz ve altın rengidir. Tek boynuzlu atların büyüsü ve sevgi dolu gücü sayesinde, eğer ruhunuz izin verirse, sizi iyileştirebilirler. Tek boynuzlu at sihrinin sihirbazı olarak, tek boynuzlu atları istemeden sevgiyle çağırarak ve şifa isteyerek tüm canlıları tedavi edebilirsiniz. Tek boynuzlu atlar her zaman seninledir, onlarla çocuk gibi oyna, sana teşekkür ederler, sevgi ve bağlılık içindedirler.

Geçitten geçip ruhsal dünyaya adım atın.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 60 dakikadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Gaby Solina Grill-Mitterhofer
 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir 999 frekansı enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmektedir. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click