Şambala Çok Boyutlu Şifa Enerjisi

Şambala Çok Boyutlu Şifa Enerjisi

Şambala Çok Boyutlu Şifa Enerjisi

Şambala Çok Boyutlu Şifa Sistemi Nedir?

Reiki, antik Atlantis'te tasarlanmış bir sistemdi. Şu anda Yükselmiş Üstat St. Germain olarak bilinen Şifa Tapınağı'nda yüksek bir rahip tarafından yaratıldı. Bu rahip, kendisini Atlantis'teki merkezi tapınaklardan uzaklaştırdı ve Atlantis'in uzak dağlarına, İlham Verenler olarak adlandırılan kendi Atlantis kabilesini veya klanını yarattı. İlham Verenler kendilerini anakara Atlantis sakinlerinden ayırdılar. Atlantis ırkının ruhsal ve ruhsal ilerleyişi tarafından değerlendirilen ırk farklılıklarını ortadan kaldırmak ve kovmak için tüm Atlantislilerin ruhsal gelişimini eşitlemek için bir teknik ve yol bulmaya çalıştılar. Ruhsal ve psişik olarak geri sayılan Atlantislilerin çoğu, rahipler ve rahibeler ve Atlantis Adası'nın kraliyet aileleri tarafından köle olarak kullanıldı. O yaşamda St. Germain'e, bir bireyin enerji sistemine doğrudan yansıtılabilen ve titreşimlerini, mevcut ruhsal engellerini aşacak ve Atlantisliler arasında eşit olacakları yeterli bir düzeye yükseltecek bir dizi sembol verildi. Kendisine yirmi iki sembol verildi, bir ana numara. Atlantis yok edildiğinde St. Germain birkaç erkek kardeşiyle antik Tibet'e gitti. Bu yerde ruhsal bilinci yükseltme pratiğini sürdürmeye çalıştılar. Bu uygulamanın nasıl sonuçlanacağını görmek için Atlantis inişine yakın olan birkaç kişiye üç sembol verdiler. Birçoğu, getirdikleri sembolleri ve ruhsal evrimi iyi kullandılar. Ancak diğerleri bu gücü karanlık, olumsuz ve zararlı bir şekilde kullandılar. Sembolleri saptırdılar, çarpıttılar, dönüştürdüler ve değiştirdiler. St. Germain ve İlham Verenler, bu kişilerin zihinlerini yozlaştıracağını düşündükleri tüm gücü ellerinden almak için, yirmi iki sembolün tamamını hiçbir bireye vermemeye karar verdiler. Bugün uygulandığı şekliyle Reiki sistemi tamamlanmamış bir sistemdir. Bu, bazıları doğrudan Akaşik kayıtlardan alınan ve St. Germain tarafından insanlığa verilen, ancak bazıları icat edilmiş, yaratılmış ve farklı bir enerji türünden yararlanan birçok sembolden oluşan bir sistemdir. Şimdi St. Germain tarafından, bu Kozmik Günün Kaynağına geri dönen 352 Seviyeye / İnisiyasyona tekabül eden Shamballa Sisteminin tamamında 352 Sembol olduğu bildiriliyor. Yukarıda Nasılsa Aşağıda da öyle. 

Yukarıdaki bilgi yakın zamanda Dr. John Armitage'a Şambala'nın (Yükselmiş Üstatlar) Lordlarının ve Leydilerinin Kollektif Bilinci tarafından ifşa edildi.
Şambala Çok Boyutlu Şifa Teknikleri, başka bir şifa yönteminden daha fazlasıdır. Bu yüksek enerji seviyelerini demirlemekle, bilincinizin hızlı bir şekilde genişlemesi gerçekleşir. Shamballa Sisteminin Üstatlarına ayrıca bu yaratım için Şambala'nın 12 boyutunun enerjilerini demirleyen ek inisiyasyonlar için fırsat verilir; bu, hepsini bütünlüğe geri getirmeye yardımcı olmak için kanallayabileceğiniz şifa enerjilerinin miktarını artıracaktır.

Şambala Reiki midir, değil midir?

Bunun cevabı kime sorduğunuza bağlı olacaktır. Bazıları Evrensel Yaşam Gücü enerjisiyle çalışan herhangi bir şifa biçiminin Reiki olduğunu söyleyecek, bazıları Şambala'nın farklı olduğunu söyleyecektir. Bazıları buna Şambala Reiki, bazıları Şambala Çok Boyutlu Şifa diyecek. Size Shamballa hakkında daha fazla bilgi vereceğim ve kendiniz karar vermenize izin vereceğim.

Şambala, birkaç farklı enerji türünün bir karışımıdır:
1. Evrensel Yaşam Gücü (Reiki) Enerjisi, etrafınızdaki "nesneler" de dahil olmak üzere tüm varlıkların içinden geçen enerjidir. Yaşamı yaratan ve veren enerjidir ve bu enerjiden yapıldıkları için "nesneler" de buna dahildir. Herkes ve her şey bu enerjiden oluşur. Sevgi enerjisidir. Aşk yakıttır.

2. Mahatma Enerjisi, BEN'İM varlığı olarak da bilinir. Bu, Kaynak olarak Benliğin farkındalığıdır. Bu, herkesle bağlantınızın kesildiği anlamına gelmez; aslında Birliğin anahtarının içinizde olduğunu söylüyor. Gerçekte kim olduğunuzun, Bütünlüğünüzün tanınmasıdır. Bu, Saf, Koşulsuz Sevginin en güçlü enerjilerinden biridir. Bunun, Dünya'ya yeni bir varoluş biçimi getirmek için harmonik yakınsamadan beri mevcut olan insanlık için yeni bir enerji olduğu söylenir. Kendi içine ulaşıp Bütünlüğü, Birliği bulduğunda, diğer herkesin senin bir parçan olduğunu anlarsın. Ve sen herkesin ve diğer her şeyin bir parçasısın. Hepsi Birdir.

3. Yükselmiş Üstatların Enerjisi; Yükselmiş Üstatlar, reenkarnasyon döngülerini tamamlamış ve şimdi insanlığın öğretmenleri olarak ruh formunda var olan varlıklardır. Amaçları, başkalarına ruhsal evrimlerinde ve bir bütün olarak gezegenin evriminde yardımcı olmaktır. Çok Boyutlu ile ne kastedilmektedir?
Shamballa, Bütünlüğe odaklandığı için Çok Boyutlu olarak anılır. Hepimizin, Shamballa ile çalışırken, seçtiğimiz şekilde çalışmak için ortaya çıkan çeşitli yönlerimiz var. Bunlardan bazıları, uzun süredir taşıdığımız fiziksel ağrılar gibi tanıdık geliyor. Diğer zamanlarda bazı şeyler ortaya çıkabilir ve bunların neden olduğunu bilemeyiz. Yürümeyen bir ilişkiyi bırakmakta neden bu kadar zorlandığımızı bilmiyoruz. Bizi inciten birine ya da bir varoluş biçimine çok çekiliyoruz ve neden bu kadar çok şifa yaptıktan sonra bunun yardımcı olmadığını anlayamıyoruz. Bu, çoğumuzun yardım aramaya, cevaplar aramaya ve eşzamanlılıklar aracılığıyla şeylere bakmanın yepyeni yollarını, yepyeni anlayışları keşfetmeye başladığı zamandır.

Çok Boyutlu ile ne kastedilmektedir?

Şambala, Bütünlüğe odaklandığı için Çok Boyutlu olarak anılır. Hepimizin, Şambala ile çalışırken, seçtiğimiz şekilde çalışmak için ortaya çıkan çeşitli yönlerimiz var. Bunlardan bazıları, uzun süredir taşıdığımız fiziksel ağrılar gibi tanıdık geliyor. Diğer zamanlarda bazı şeyler ortaya çıkabilir ve bunların neden olduğunu bilemeyiz. Yürümeyen bir ilişkiyi bırakmakta neden bu kadar zorlandığımızı bilmiyoruz. Bizi inciten birine ya da bir varoluş biçimine çok çekildiğimizi hissediyoruz ve bu kadar çok iyileştirme yaptıktan sonra bunun neden yardımcı olmadığını anlayamıyoruz. Bu, çoğumuzun yardım aramaya, cevaplar aramaya ve eşzamanlılıklar aracılığıyla şeylere yepyeni bakış açıları, yepyeni anlayışlar keşfetmeye başladığı zamandır.

Daha önce varlığından haberdar olmadığımız bir dünya keşfediyoruz. Eşzamanlılıkların tüm yaşamın bağlantılı olduğu anlamına geldiğini anlamaya ve derinden hissetmeye başlarız. Bu bize kendimizin ve başkalarının sevgiye, şifaya ve bütünleşmeye ihtiyacı olan daha fazla parçanın yeni anlayışlarını verir. Yükseliş fikrini bir bütün olarak düşünürseniz, o zaman Şambala Çok Boyutlu Şifa Bireysel ve toplu olarak kim olduğumuzu sevmemize, iyileştirmemize ve bütünleştirmemize yardımcı olur. Yeni anlayış, geçmiş yaşamlar, sezgisel gelişim, enerjik bağlantılar, rehberler, melekler ve sizin sevdiğiniz ve geride bıraktığınız yardımcılarla çalışma vb. dahil olmak üzere yeni varoluş yollarını açar. Dünya Ana'ya karşı derinden hissedilen bir sevgi ve bir ortaklık duygusu açılır. Bu herkes için bir deneyim olmasa da, şifalı enerjilerle çalışan birçok insan için geçerlidir. Şambala'ya Çok Boyutlu denir çünkü Bütünlük kendimizi iyileştirmeyi içerir. Hepsi Birdir.

Birçok kişi Şambala'yı Reiki'deki bir sonraki adım olarak adlandırır. Bu, bence, Shamballa'nın herhangi bir Reiki soyundan daha iyi olduğu anlamına gelmiyor. Bunun anlamı, Şambala'nın kendinizden başlayarak tüm yaşamın birbirine bağlılığı yoluyla şifaya odaklanmaya izin veren enerjilerin bir karışımı olmasıdır. Şambala enerjileri nedeniyle gezegeni ve tüm yaşamı iyileştirmek kendi kendini iyileştirme ile yapılabilir. Diğer Reiki soylarında meydana gelen şifa başarılarının çoğunu hala bulacaksınız, ancak Şambala'nın odak noktası kişisel şifa yoluyla gezegensel şifadır.

Durumun böyle olup olmadığını merak edebilirsiniz, o zaman neden şifa eller olarak öğretiliyor. Bunu bu şekilde öğretmeyi seçiyorum çünkü birçok insan iyileşmek ve kendilerini Birliğe hizmet etmek için dokunsal, sağduyulu bir yol arıyor. Bunu bir Reiki formu olarak öğretmek mantıklıdır çünkü yıllarca çalışmaya gerek yoktur. Spiritüel gelişim hakkında okumak yerine, Shamballa onu yaşamanıza ve o olmanıza yardımcı olur. Bunu günde sadece birkaç dakikalık şifa ile yapmanıza yardımcı olur ve Çok Boyutlu veçhe yoluyla, ruhsal olarak açılırken ortaya çıkan korku ve diğer kişilik sorunlarını bütünleştirmenize yardımcı olur.

Şambala Reiki, enerji şifası olarak öğretilen bir yaşam sistemidir.

Sistem Kurucusu

John Armitage

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız avantajınızadır.

Şambala Çok Boyutlu Şifa Enerjisi I-II-III-IV

4500 ₺
  • 1. Seviye - 900 ₺
  • 2. Seviye - 900 ₺
  • 3. Seviye - 1100 ₺
  • 4. Seviye - 1600 ₺

Uyumlanma Süreci

Bu enerji sistemine uyumlanmak için, kullanıyorsanız lütfen, whatsapp üzerinden bize AD – SOYAD – BULUNDUĞUNUZ ŞEHİR ve ENERJİ SİSTEMİ ADI’nı belirterek bir mesaj bırakınız. Uyumlamalarımız için genel olarak Salı – Cuma – Pazar günleri için program gerçekleştirmekteyiz. İletişim için sitemizden, e-posta adresimizden veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Bütün uyumlamalar, standart uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. UYUMLAMA ÖNCESİ HAZIRLIK sayfamızdan uyumlamanın yapılma şeklini inceleyebilirsiniz. Bu sistemin uyumlaması ortalama 20 – 30 dk. sürmektedir.

Uyumlamasını gerçekleştirdiğimiz her sistemin, sistem kurucuları tarafından hazırlanmış bilgi notlarının Türkçe’sini ve bu enerjiye yönelik daha öncesinde hazırlanmış ve enerjiyi daha pratik şekilde kullanmanıza katkı sunacak ek ses kaydını öğrenci ile paylaşmaktayız. Uyumlaması yapılan her enerji sistemi için, uyumlama sonrasındaki takip eden süre içerisinde ilgili enerjiye dair katılım belgesi yine whatsapp ya da e-posta yolu ile öğrenciye iletilmektedir. Bu gönderim, iş yoğunluğumuza göre değişebilmektedir.

Öğretmen – Öğrenci ilişkisinin önemine inanmaktayız. Standart vereceğimiz bilgiler haricinde de öğrencinin bize uygulamalar üzerine danışmasından her zaman mutluluk duyarız.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarında yer alan bilgiler, sistem kurucularınca hazırlanmış notlardan alınmıştır. Evrensel Enerji® üzerinden enerji sistemlerine uyumlanan herkes, sitemizde paylaşmış olduğumuz “KULLANICI BİLGİLENDİRMESİ”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image