fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ateş Çiçekleri

Ateş Çiçekleri

Ateş Çiçekleri

Fire Flowers

Ateş Çiçekleri... Görünüşte göze çarpmayan bir güç… Bu, kelimelerle zorlukla tarif edebileceğiniz bir sihir. Ateş Çiçekleri, sizi ve sizi istediğiniz her şeyi sarmalayan, arka planda hareket eden bir güç, bir enerji...

Enerji çalışmalarınızı, tekliflerinizi rafine edin; hizmetlerinizi geliştirin, enerjik "yörüngeler", işiniz ve sevgi ilişkileriniz, hatta diğer gerçekler!

Liste bitmiyor... Bilincin ilerledikçe her şeyde, Ateş Çiçekleri yeter. Hayatınızı mükemmel bir şekilde kontrol edin!

Bunlar iktidar güçlerini taşıyanlardır; yavaş yavaş büyülerek çiçek açarlar ve o zamanlar için hiçbir kelime yoktur...

Onları aktive ettiğinizi ya da bir yere "yerleştirdiğinizi" kimse fark etmez. Hiç kimse.

Kazandığınız gücü tanıyacak ve üstünlüğünüz olacak. Arka planda hareket ederler, en büyük başarıyı elde edin ve en büyük gücü elde edin.

Ateş Çiçeklerinin Eterik Etkileri:

• İnanılmaz bir sihir ve enerji
• Her durumda size üstünlük sağlar
• Fiziksel saldırı ve kuvvetlere karşı da son derece güçlü enerji
• İç kuvvet, zihinsel güç
• Yetki, başkalarından saygı, itibar
• Güç ve üstünlük
• İsleri bitirme, karşılığını alma Görünmez kapsamlı koruma
• Güçlü, büyüleyici bir karizma (kimse bunu açıklayamaz).
• Sihir ve mucizeler bilgisi
• Tıbbi Yetenekler
• Mükemmel komuta yetkisi
• HERHANGİ BİR negatif enerjinin imha edilmesi
• Tıkanıklıkların giderilmesi
• Kara büyüyü imha etme Lanetlerin büyülerin Çözümlemesi
• MÜKEMMEL REFAH, TÜM KAPSAMLI İYİLEŞTİRME

ve çok daha fazlası.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Lavinia sistemlerinde Türkçe çeviri notların yanı sıra orijinal çalışma notları da öğrenciye iletilmektedir. (Bu notlar Almanca / İngilizce olarak değişkenlik göstermektedir.) Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Lavinia (Sina Szendrei)

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click