fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Finansal Akış Hizmeti

Finansal Akış Hizmeti

Finansal Akış Hizmeti

Finansal Akış Hizmeti sistemi, kullanan bireyin bolluk - bereket yollarını temizleyen, düzenleyen 2 shakti, 10 hizmete sahiptir.

Bu hizmetler Shakti, Kutsal zekâların isimleri, onların kendilerine has fonksiyonlarını belirtir. Diğerleri ışığın kaynağının yardımcı ekibidir ve kendi isimlerinin belirttiği şeyleri yaparlar.

Bazı uyumlamaların isimleri emirlerdir. Bu finansal akış hizmetinden etraflı bir şekilde yararlanmak için otoriter bir şekilde emirleri harekete geçirmek önemlidir. Bütün bu çalışmalar yüksek benliğiniz tarafından idare edildiğinden açılan yollar ve düzeltmeler sizin için mükemmel olacaktır.

Bu uyumlamalar neticesinde hayatınızda ne gibi bir değişiklik olacağı sizin kişiliğiniz tarafından kontrol edilemez. Eğer tamamen değişmemişse bile halihazırda finansal akış niyetlerinizle aynı hizada olmayan her şey, bu uyumlamaların öncesinde göründüğünden çok daha değişik olacaktır.

Bu sistem, sadece bireysel kullanım içindir. Bu enerji sistemi ile talep eden bir danışanınıza çalışma yapamazsınız. Bir başkasına uyumlama gerçekleştirebilmeniz için en az 6 ay süresince Reiki veya Seichim Master olmanız gereklidir. 

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedürüne uygun, sadece "Chi Topu" tekniği ile gerçekleştirilmektedir. Uyumlanma, diğer standart sistemlerde olduğu gibi eşzamanlı yapılmamaktadır. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi yaklaşık 2 saati bulabilmektedir. Öğrenci, sistem içerisinde yer alan 12 alt enerjiye, ona özel hazırlanan chi topu üzerinden tek tek kendisi uyumlanır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Mariah Windsong

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click