fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Diamond Antahkarana Autmun

Diamond Antahkarana Autmun

Diamond Antahkarana Autmun

Elmas ışık, mutlak ve yıkılmaz olanı ve ışık bedeninizi temsil eder ve bu sizin auranızın etrafında bir koruma sağlar. Sizin ışık elmas bedeniniz, melekler, yunuslar, tanrılar - tanrıçalar, ejderhalar ile korunur. Ruhsal ışığın doğadaki kristalize özelliğidir. Ruhsal olarak ilerlediğinizde, rehberleriniz ve melekler bu elmas enerji bedeninizi daha mükemmelliğe yükselmeniz için parlatır. Sizin elmas bedeniniz, ruhsal dünya ile ilk bağlantınızdır.

İlahi Işıklar

Önceden yaratılan Uranisyen ışığıyla, menekşe, altın ve platin ışıklarından daha güçlü bir temizleme ve temizleme işlemi yapıldı. Bu, ışığın diğer tüm frekanslarını dengeler ve her şeye nüfuz eder, dünyada bildiğimiz gibi hayatın kökeni en yakın olanıdır. Bu ışıklar çok boyutlu enerjileri ve ötesini dengelemek için hiper boyutlu enerjiyi aktive eder.

Antahkarana Sembolü

Bu sembol çok eski bir semboldür. Lemurya ve Atlantis’te uygarlıklarına aittir. Lemurya'da bu sembole “Au´atmun” denmekteydi.

Antahkarana'nın dört yüzlü, üç sarmal altıgen kutsal yapısı sürekli enerji akışını sürdürür ve yaşam sağlar. Anthakarana hayatın sırrını içerir. İçsel çember, ilahi benliğin iç vicdanı ya da içsel benlikle içsel olarak ilgilidir. Dış çember de, mutlak vicdanı ve hiper boyutlu enerjileri temsil eder.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Ramon Martinez Lopez

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click