Holistik Şifa

Holistik Şifa

"Enerji", madde evreninin yapı taşıdır. Yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde atom altı parçacıkları daha da merak edilir hale gelmiştir ve özellikle kuantum fiziği ile bugüne kadar bilinenin ötesine doğru farklı bir bilimsel yol tezahür ettirmiştir. Yapılan farklı ruhsal çalışmalar, kadim öğretiler ve bilimin ilerlediği yol enerji tarafında kesişmektedir. 

Ruhsal araştırmalar ve kadim öğretiler insanı enerjisel olarak inceler. Düşünce, duygu ve ruhsal kayıtlarımızın katman katman enerji alanımızı oluşturduğu ve enerji merkezlerimiz olarak tabir edilen çakralarımız teziyle, enerjisel dengeleme disiplinleri tezahür etmiştir. Çakra merkezlerimizdeki enerjisel dengesizlikler, auramızdaki düzensizlikler birey olarak gerçekliğimizin bir aynası olmaktadır. Düşünme, hissetme, inanç ve davranış kalıplarımız, yaşamımıza çektiğimiz olayların rengine ve bunlara verdiğimiz tepkilerin temelini oluşturur.

Bu düzen fiziksel sağlığımızı da etkiler. Enerji tarafında başlayan dengesizlikler devam ettiği takdirde, fiziksel bedenimiz de tepki verir ve dengesizliğe bağlı fiziksel bölge üzerinden hastalık dediğimiz durum tezahür eder.

Evrensel Enerji® Holistik Şifa uygulamaları, enerjisel dengelenme talebinde bulunan danışanların, önce "Spiritüel Danışmanlık" ile bulundukları enerjisel durumun belirlenip danışana geri bildirim verilmesi ile enerjilerin dengelenebilmesi için yapılacak enerjisel ve bilinçaltı çalışmalarının tümünü barındırır. 

Bu tarz tamamlayıcı çalışmalarda en önemli dinamik, çalışmayı talep eden kişidir. Şifa uygulayıcıları, şifa dağıtmaz. Şifa ve denge bunu talep eden insanlar tarafından yaratılır. Ben ve benim gibi farklı teknikler ile bu çalışmaları gerçekleştiren tüm dostlar birer katalizördür, aracıdır. Yapılan çalışmalar, çalışma talep eden danışanın kendi yolunu bulmasına ışık tutar, rehberlik eder. Kryon'un çok güzel bir ifadesi vardır; "Karanlık bir odadayken kapıyı açtığınızda, karanlık dışarı sızmaz! Onun yerine ışık içeri akar." Çalışmaları düzenleyen kapıyı açandır, içerideki olarak kalkma sorumluluğunu bilerek harekete geçmesi gereken danışandır.

Evrensel Enerji® Holistik Şifa uygulamaları içeriğinde farklı teknikleri barındırabilmektedir. Başvuran danışanın enerji dengesine göre çalışmalar şekillenir. Uygulamalar "Enerji" ve "Bilinçaltı" çalışmaları olmak üzere 2 bölümdür. 

• Enerji bölümündeki uygulamalarda farklı enerjilerle kanallıklar, gerektiğinde sesle şifa ve nefes teknikleri uygulanabilmektedir. Yapılacak uygulamaların enerji ayağını belirleyen, danışanın dengesizlik kombinleridir. 

• Bilinçaltı bölümündeki uygulamalar, hipnoz temellidir. Danışanın beyin dalgalarının alfa ve teta bölgesine indirilmesi yöntemi ile düzenleme ve temizleme yapabilmek uygun ve kolaydır. Gerek görüldüğünde regresyon çalışması ile geçmiş yaşamlar üzerine de çalışma yapabilmek, uygulamaların bir parçası olabilir. 

• Bu programa enerjisel ve varlık temizlemeleri de dahildir. Büyü, sihir ve obsesyon gibi durumlarda farklı prosedürler çerçevesinde enerji uygulamaları benzerinde önce temizlik seansları gerçekleştirilir. Ardından belirlenen çalışma programına geçilir. Temizleme seansları ücretleri, normal seanslardan farklıdır, lütfen bilgi alın. Ağır temizleme gerektiren durumlar için "Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu" ile çalışma yapılmaktadır. Yapılacak temizlemenin durumuna göre sonrasında "Holistik Şifa" çalışmalarına geçilecektir.

• Evrensel Enerji® Holistik Şifa uygulamaları tek bir seans da olabilir, on seans da. Burada belirleyici olan danışanın enerji durumudur. Çalışmalar, haftada 2 olacak şekilde programlanır. Pazartesi - Perşembe veya Çarşamba - Cumartesi çalışmalar için tüm gün, Salı - Cuma düzeni ise sadece akşama kadar Holistik Şifa uygulamaları için uygundur. 

• Evrensel Enerji® Holistik Şifa uygulamaları hem yakından hem de uzaktan yapılabilmektedir. Mesafe, yapılan çalışmanın etkisini ve niteliğini değiştirmez.

• Ücretlendirme seans başı yapılmaktadır. Danışmanlık kısmı da bir seans olarak çalışmaya dahil olmaktadır. Seans ücreti 1200 ₺'dir.

• "Sıkça Sorulan Sorular" üzerinden de uygulamalarla ilgili fazladan bilgiye erişebilirsiniz. 

Dönüşümü, şifayı ve dengeyi isteyin çünkü buna layıksınız.

Holistik Şifa tıbbi tedavinin alternatifi değildir veya bir teşhis sistemi değildir. Şifa enerjileri sevginin ve bütünlüğünün zeki bir enerji yansımasıdır. Çeşitli şifa enerjileriyle çalışıldığında bir çok yol keşfedebilirsiniz ve bu yollarda ilerlerken değerler kazanabilirsiniz. "evrenselenerji.net" ve "evrenselenerji.com" üzerinden gerçekleştirilen çalışmalar herhangi bir profesyonel tıbbi veya yasal tavsiyenin yerini alması anlamına gelmez. Bu konu üzerine lütfen sitemizde yer alan "Kullanıcı Bilgilendirmesi" / "Etik İlkeler" sayfalarını okuyun.

Whatsapp Üzerinden İletişime Geçin

Bize mesaj bırakırken daha hızlı yol alabilmemiz için lütfen bizimle AD - SOYAD ve BİLGİ ALMAK İSTEDİĞİNİZ KONU hakkında bir mesaj bırakın.

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image