fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Güncel Eğitim ve Atölyeler


27 Kasım Mandala Atölyesi

27 Kasım Mandala Atölyesi

Bütüncül şifa ve arınma amacıyla 27 Kasım tarihinde 6 kişilik kontenjan ve Astrolog Cavidan Özkul’un da katılımı ile Beykoz sahilde Hello! Dünya Cafe'de mandala atölyesi gerçekleştiriyoruz.

Sen de çizebilirsin, keşfedebilirsin, arınabilirsin, şifalanabilirsin!

Atölye Tarihi: 27 Kasım 2021 - Cumartesi
Atölye Saatleri: 14:00 - 17:00
Son Başvuru Tarihi: 25 Kasım 2021 - Perşembe
Adres: Hello Dünya Cafe / Beykoz - İstanbul
Kontejan: 6 Kişi
Atölye Ücreti: 400 ₺
Bilgi ve Kayıt: 05537677619 - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu Mandala Atölyesi Size Nasıl Katkı Sağlayabilir?

Kendi benliğinizin bir yansımasını yaratıp hayatta takılı kaldığınız noktaları anlamlandırarak bir farkındalık aracı elde etmiş olacaksınız.
Öze varış yolculuğunuzda iç huzurunuzu bulmak için bir meditasyon aracı elde etmiş olacaksınız.
Niyet enerjilerinizin mandalaya çapalanmasıyla bir tılsım gibi hayatınıza çekmenizi sağlayacak bir tezahür aracı elde etmiş olacaksınız.
Bırakmak istediğiniz duygu, düşünce, davranış ve inançlardan ateş elementinin dönüşüm gücüyle özgürleşme sürecini başlatarak bir arınma aracı elde etmiş olacaksınız.

Kimler bu atölyeye katılabilir?

Herhangi bir şart, yetenek ve deneyim aranmamaktadır. Eli kalem tutan herkes katılabilir.

Etkinlik Programı

- Mandalanın tarihi ve felsefesi çeşitleri ve kazanımları üzerine sohbet
- Çizim teknikleri ve araç çeşitliliğinin gösterilmesi
- Mandala çizimi
- Çizilen mandala rehberliğinde sohbet
- Arınma mandalası çizimi
- Boğaz’da özgürleşme ritüeli

Mandala Nedir?

Manda (enerji, öz) ve la (kap) anlamını taşıyan, “enerjiyi tutan kap” tanımlaması yapılmaktadır. Mandala yaparken var olan duyguların, ya da dileklerin mandala tarafından tutulduğuna inanılır. Psikolojide benliği sembolize eder ve kişiliği bütünlemek için kullanılır. Mandala hakkında daha fazlası için ;

Buradan devamını okuyabilirsiniz. 

Ezgi Sala Tözün Kimdir?

Buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Taner Tözün Kimdir?

Buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click