fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Güncel Eğitim ve Atölyeler


15 Aralık Arınma Mandalası Atölyesi

15 Aralık Arınma Mandalası Atölyesi

12 Aralık günü İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay sonrasında 15 Aralık Pazar günü enerjisel bir arınmaya davetlisiniz. Ezgi Sala Tözün ve Taner Tözün rehberliğinde “Arınma Mandalası” uygulamasının “Enerjisel Şifa Teknikleri” ile harmanlanacağı etkinliğimiz çerçevesinde özgürleşmeniz  gerekenler yolunda önemli bir adım atacaksınız. Ayrıca dileyen dostlarımızla etkinliğimiz sonunda dolunay ritüelimizi de gerçekleştireceğiz. 

Atölye Tarihi: 15 Aralık 2019 - Pazar
Atölye Saatleri: 13:00 - 17:00
Son Başvuru Tarihi: 13 Aralık 2019 - Cuma
Adres: Maltepe – İstanbul (Detaylı adres katılımcılara bildirilecektir.)
Kontejan: 6 Kişi
Atölye Ücreti: 250 ₺
Önkayıt Ücreti: 100 ₺
Bilgi ve Kayıt: 05537677619 - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bu Mandala Atölyesi Size Nasıl Katkı Sağlayabilir?

Dolunayın özgürleştirme desteğini yanımıza alarak her türlü duygu / düşünce ve inançtan arınmak niyetiyle "Arınma Mandalası" çalışmasını yapacağız. Enerjisel prangalarımızdan özgürleşmemiz, istediğimiz yöne ilerleyebilmemiz için olumlu bir potansiyeldir. Ayrıca mandala çalışmamızdan sonra dolunay için güzel bir ritüel uygulaması gerçekleştireceğiz.

Etkinlik Programı

- Mandalanın kısa tarihi üzerine sohbet
- Arınma mandalası üzerine bilgilendirme
- Dolunay üzerine bilgilendirme
- Mandala çizimi öncesi nefes, meditasyon ve 999 frekansı enerji çalışması
- Arınma Mandalası çizimi
- Arınma Mandalası yakma ritüeli
- Dolunay Ritüeli

Mandala Nedir?

Mandala, Sanskritçe enerjiyi içeren kap anlamına gelir. Enerjiyi içeren kap tabirini makro kozmos olarak bütün evrende ve mikro kozmos olarak kendimizde görmekteyiz. Bilim bize tüm evrensel madde kalıbının küresel olduğunu söyler. Bu yüzden diyebiliriz ki evren dev bir mandaladır ve içinde özü barındırır. Bizler ise canlı mandalalarız; kap olarak bedenimiz, içimizdeki özü sarmalamaktadır. Mandalayı oluşturan daireler evrenin ve evrenin bir bedene sığdırılmış hali olarak bizlerin bütünlüğünün simgesidir. ‘’Yukarıda ne varsa aşağıda da o vardır.’’ mottosundan hareketle diyebiliriz ki her insan minyatür bir evrendir ve bunun sembolü mandaladır. Mandala bir merkezden (bindu) başlayarak etrafına yerleştiren şekil ve desenlerle içten dışa doğru büyümektedir. Mandalanızı bitirdiğinizde bütün o karmaşık desenlerden çıkan muhteşem bir bütünlük görürsünüz. Bu noktoda mandala bizi bütünler; hayatın karmaşıklığının aslında bir bütün ve muhteşem bir sistem olduğunu görürürüz.

Buradan devamını okuyabilirsiniz. 

Arınma Mandalası Nedir?

Arınma mandalası, artık taşımaktan yorulduğumuz duygu, düşünce, his, davranış ve durumları keyifli bir yolculukla özgür bırakabilme yoludur.  Çizerken bir yandan serbest bırakmaya başladığımızı kendimiz gözlemleyebiliriz. Arınma mandalasını güçlü kılan yanı, mandala bittiğinde ateşe verilmesidir. Böylelikle bütün o istemediğimiz durumların enerjisini akıttığımız kap yani mandalamız fiili olarak da özgür kalır.

Ezgi Sala Tözün Kimdir?

Buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Taner Tözün Kimdir?

Buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click