Blog

Aşkın İlahi Yüzü / Kanallık Mesajı – Djwahal Khul

Aşkın İlahi Yüzü / Kanallık Mesajı – Djwahal Khul

“Aşkın kaynağı Şambala’dan merhaba sevgili ışık dostum. Yaşadığınız dönemde aşkın ilahi yüzünü deneyimleyebilmeniz için neler yapacağınızdan bahsedeceğim; çünkü aşkı çok güçlü bir titreşim barındırır ve sizler bu enerjiyi ne kadar yüksek ve saf deneyimleyebilirseniz, o denli varlığınızı saflaştırır ve ışığınızı yükseltebilirsiniz.

Yaşadığınız bu dönem sizlerin, bu okul üzerindeki bir arada en kalabalık bulunduğunuz bir geçiş dönemidir. Dünya okulunuz bu boyut geçiş sürecinde sizlere yoğun imkânlar sunmaktadır. Bu sunulan imkânlar aracılığıyla çoğunuz hızlandırılmış ve yoğun karmik temizlemelerden, derslerden geçiyorsunuz. Yaşadığınız dönemin sağladığı tüm imkânlar, aslında çok boyutlu şekilde size hizmet ediyor ve yaşam planlarınızı en yüksek seviyede yaşamanıza aracılık ediyor. Elbette bu yoğunluk bazılarınız için zorlayıcı olabiliyor; çünkü, “Neden” bu hayatı yaşadığının bilincinde olamayan bir bilinç, hayatın içinde oradan oraya sürüklenen ve elindeki ilerleme fırsatlarını çok da anlayamadan daha çok karmik temizlemeler içerisinde yaşam planını tamamlamaya çalışan bir forma dönüşüyor. Halbuki yolu hakkında farkındalıklı bir bilinç, evrensel yasalar içerisinde yaşam planının kat be kat üstüne çıkabilecek bir potansiyele sahiptir. Elbette her ruhun yolu, bir yandan aşması bir yandan farkına varması gereken ince detaylara sahiptir ve bizler her yolu mutlulukla gözlemlemekteyiz, her yola saygı duymaktayız.

Okulunuzda çalışan yeryüzü ekiplerinin işlevi, ulaşabilecek her bilinçte farkındalık tohumlarını uyandırabilmektir. Yol, yine o bilincin yoludur. Farkındalık tohumları bir kez filiz verdi mi, emin olun hiçbir çeldirici ve yoldan caydırıcı bahane, bu bilinci ışık yolundan alıkoyamaz. İşte bu yolda biz de hem farkındalık tohumlarına katkı sunmak hem de bilincin kendisini daha derinden tanımasına yardımcı olmak için aşkın ilahi yüzünü deneyimlemenizi istiyoruz.

Yaşadığınız dönemin tanım sınırlamalarından kendinizi soyutlayın. Aşk, sizin için daha çok fiziki çağrışımlar hissettiriyor olabilir ya da bilinmezliği tanımlarken kullandığınız bir araç olabilir. Aşk, içinde tekâmül ettiğiniz dualite evrenindeki tek dualiteden sıyrılmış ve özüne, ilahi tarafına ulaşabildiğinizde gerçek “BİR” enerjisini, titreşimini hissedebileceğiniz bir noktadır. İlahi aşkı deneyimlediğinizde ilk göreceğiniz kendi ışığınız ve varlığınız olacaktır.; çünkü hepiniz bu dualite evreninde ilahi aşkla enkarne oldunuz. İlahi aşk, sizin dualite evrenindeki yolculuğunuzu tezahür ettirdi. Bugüne kadar aşkın ilahi yüzünü deneyimleyenler size bunu aktarmaya çeşitli yollarla çalıştı; ama hepiniz bir o kadar muhteşem birer yansımasınız ki hepinizin bu deneyimi kendi kendine deneyimlemesi gerekiyor. Böylelikle kendi yolunuzun ne kadar muhteşem olduğunu yaşayarak fark edeceksiniz.

Bu çalışma için ne kadar sakin bir zaman ve rahat bir konum oluşturabilirseniz, yaşadığınız deneyimin gücü yükselecektir. Elbette bu deneyimi tekrar hissetmek ve özünüzle olan bu bağı kurmak istediğiniz her zaman, koşul gözetmeksizin bu çalışmayı uygulayın.

İlk önce niyetinizi söyleyin: “Ben, ilahi ışığımla ilahi aşk bahçesinin kapısını açıyorum  ve aşkın ilahi yansımasını görüyorum!”

Sonraki aşamada gözlerinizi kapatın, nefes alışverişlerinizi yavaşlatın, gevşeyin. Bu noktada imajinasyon yoluna başvurmanızı istiyoruz. Kendinizi rahat hissettiğiniz bir yerde görün. Dilerseniz burada vakit de geçirebilirsiniz. Bir anda karşınızda büyük bir küp beliriyor. Size bakan yüzünde bir kapısı bulunuyor ve bu küpün kapısı ancak sizin enerji izinizle açılabilir; çünkü bu küp size özel. Kapıyı açıp içerisine girin. Bu küpün içerisindeki her yüzeyi ayna ile kaplı. Nereye bakarsanız bakın, kendinizi farklı bir açıdan görüyorsunuz. Kendinizi inceleyebilirsiniz. Sonra fark ediyorsunuz ki aynadaki yansımalarınızın merkezinden yavaş yavaş büyüyen bir ışık parlamaya başlıyor. Bu ışık renkli veya renksiz olabilir. Siz sadece bu ışık parlamasının ve yükselmesinin şahidi olun. Işık o kadar büyüyor ki aynalardaki yansımalarınız yerine artık bu ışığı görmeye başlıyorsunuz. Sonra yansımalara değil, o küpün içindeki kendinize bakıyorsunuz; ellerinize, kollarınıza, bacaklarınıza. Görüyorsunuz ki siz de aynalardan gelen ışık gibi parlıyorsunuz. Bu noktada istediğiniz kadar durabilirsiniz. Olabildiğince bu anın tadını çıkarın. Sonra ne zaman bu çalışmayı bitirmek isterseniz, gözlerinizi açabilirsiniz.

Hepiniz, bu çalışmadaki gibi ışıl ışıl, rengarenk parlayan varlıklarsınız. Bu yolculuğunuzda bunu hatırınızda tutarak ilerleyin. Unutmayın, yolunuz her zaman ışıktan geçecektir ve sizin daha yoğun ışığa yükselmeniz, sizin ışığınızı yükseltmenizle mümkün olacaktır.

Şambala’dan sevgilerimle.

Djwhal Khul”

Kanallık: Taner Tözün – 20.03.2024

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image