Blog

100. Yıl Mesajı: Işık Medeniyeti Anadolu Topraklarında Yükselecek / Kanallık Mesajı - Sirius Misyonu

100. Yıl Mesajı: Işık Medeniyeti Anadolu Topraklarında Yükselecek / Kanallık Mesajı - Sirius Misyonu

“Dünyadaki göz bebeğimiz ‘Anadolu Toprakları’na selam olsun.

Cumhuriyetinizin 100. yılında hepiniz, bu topraklara ve bütüne hizmet etmek için bedenlenmeyi seçtiniz. Zoru kabul ederek, hepinizin büyük bir cesaret gösterdiğini belirtmek istiyoruz. Daha öncesinde de vermiş olduğumuz mesajlarımızda, bu toprakların dünya tekâmülündeki misyonuna dikkat çekmiştik. Bulunduğunuz bu coğrafya, medeniyetlere ev sahipliği yaptığı için buradaki çok kutupluluğa dair toplumsal karmalar karşınıza çıkarılıyor.

Bu toplumsal karmaları dönüştürebilmenin en öncelikli yolu da elbette kendi yolunuzdan geçiyor. İçinde bulunduğunuz dünyevi koşullar sizi ışığın erdemlerinden uzaklaştırabilir, sizi hayatınız için kestirme gibi gözüken karanlığa sevk edebilir ve sizi bireysel yaşam planınızdan alıkoyabilir.

Evet, işte bu yüzden bu topraklardan bir ışık medeniyetinin tekrar yükselebilmesi bir kurtarıcıya değil, birçok kurtarıcıya, yani SİZLERE bağlı. Siz ki ışığın yolundan yürürseniz, Anadolu’ya ışığı tekrar getirirsiniz. Bizler ve dünya okulunuzdan sorumlu ışık ekipleri, sizlere ışığın erdemlerini anımsatacak nitelikte ilham olmaktayız ama kutbun karanlık yüzü her zaman çeldirici ve evrensel yasaları tanımak şekilde hareket eder. Bu sebeple de kendi yaşam planlarınızın sorumluluğu size aittir.

Yapmanız gereken aslında çok basittir. İyi bir insan olarak yaşamınızı sürdürün ve bunu aynalayarak etrafınıza ışık olun.

Elbette hepiniz bireysel karmalarınız ve öğrenmek istediklerinizle çeşitli deneyimler yaşıyorsunuz ve bu deneyimler de size farklı kutuplara yönelebileceğiniz seçenekler sunuyor. İşte bu noktada iyi bir insan olabilmeyi seçmek, size ışık edinimleri ve ruhsal liyakat kazandırır. Günü kurtarmak için yanlışa meyilli olabileceğinizi, “Bir başkası da yapıyor” argümanı ile kendinizi çeldirebileceğinizi, güç ve para için, istediğiniz hayatı yaşamak uğruna yapabileceklerinizi kutbun karanlık tarafı biliyor ve size karmik kayıtlarınız üzerinden etki vermeye çalışıyor.

Dualite evreninde ve dünya okulunuzda yaşam bu şekilde ilerlemeye devam edecek. Siz, ne olursa olsun ışığı seçerseniz, yaşadığınız bu topraklara ışığı getirebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz koşullar sizi karamsarlığa ve umutsuzluğa sürüklememeli ve en önemlisi durumu bir başkasının gelip düzeltebileceğine inandırmamalı.

Yüzyıl önce kurucunuz bu topraklardaydı ama toplumsal planın ışık yolunda ilerleyebilmesi için büyük bir ekiple hareket etti. Dışarıdan baktığınızda pozitif de negatif de gözüken pek çok, ismini bildiğiniz ve bilmediğiniz insanın birliğiyle cumhuriyetiniz kuruldu. Sizin yapmanız gereken, bu yapının üzerine ışık medeniyetini inşa edebilmektir ve siz bunun bilincinde bu dönemde, bu topraklara gelmeyi seçtiniz. Bunu gerçekleştirebilecek potansiyele sahipsiniz.

Kim olduğunuzu hatırlayın ve bunun bilinciyle yaşayın. Yeni yüzyılınızda bu topraklara ışığı, umudur, iyiliği, erdemi siz ekeceksiniz ve zamanı geldiğinde dünya okulunuzun tamamı, bu ışığınızdan nasibini alacak.

Her zaman hatırlayın, yaşamınız için beklediğiniz KURTARICI, kendinizsiniz.

Işığınız bol, kalpleriniz sevgi dolu, umudunuz yüksek olsun.

Sevgilerimizle,

Sirius Misyonu”

Kanallık: Taner Tözün - 28.10.2023

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image