fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog


Hıdırellez Dilek Portalı

Hıdırellez Dilek Portalı

Merhaba sevgili dostlarım. Bu sene Hıdırellez, 5 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşen yeni ayla kesişti. Hızır ve İlyas peygamberlerin buluşma gününün güçlü enerjisi ile beraber yeni ayın gücünü yanınıza alarak, sizler için bir “Dilek Portalı” çalışması hazırlamaya niyet ettim. Bu portal önümüzdeki senelerde de yine 5-6 mayıs tarihleri arasında aktif olabilecek şekilde programlanacağından, şayet bu yazıyı gelecekten bir dostumuz okuyorsa ve tarihler yine bir Hıdırellez ile kesişmişse, aşağıdaki çalışmayı gerçekleştirebileceğini belirtmek isterim. 

Hem yeni ay hem Hıdırellez hem de portal çalışmaları üzerine öncelikle birazcık bilgi paylaşmak istiyorum.



Hıdırellez, Türk kültüründe yer etmiş kutlamalardan biridir. Hızır günü olarak ifade edilen Hıdırellez’in temelinde, Hızır ve İlyas Peygamberlerin yeryüzünde buluştuğuna dair bir inanç yatmaktadır. Hıdırellez, dünyanın genelinde kullanılan Gregoryen takvim sistemine göre 5-6 Mayıs geçişinde gerçekleşmektedir.

Köken olarak bakıldığında Hıdırellez üzerine çeşitli fikirler atılmış. Bir kısım araştırmacı Hıdırellez’in Mezopotamya ve Anadolu kültürüne ait olduğunu, bazıları da İslamiyet öncesi Orta Asya Türk kültürü ve inançlarına ait olduğunu belirtmektedir. Aslında bakıldığında bu güzel kutlamaya pek çok kültürde, farklı isimler ama benzer ritüellerle yine rastlanabilmektedir.

Hızır Peygamber, yaygın olan inanca göre ab-ı hayattan içerek ölümsüzlüğe erişmiş, özellikle bahar zamanları insanlar arasında varlığını tezahür ettirerek zor durumda olan insanlara yardım eden, bolluk ve bereket ulaştıran, Yaradan katında ermiş ve ulu bir kişidir. Aslında Hızır enerjisi, baharın ve baharla hayat bulan hayatın yenilenmiş, tazelenmiş tarafının sembolüdür.

Bugünün enerjisiyle sizler de evinizde bir temizlik yapabilirsiniz. Atılması gerekenleri atarak, evinizi ve kendinizi temizleyerek, toprakla vakit geçirerek, para keselerinizin ve yemeklerinizin ağızlarını geceleyin açık bırakarak, dileklerinizi bir kâğıda yazıp geceleyin gül ağacı dibine gömerek ve sonraki gün gömdüğünüz kağıdı çıkarıp denize (suya) bırakarak bugünün enerjisinden klasik Hıdırellez ritüelleri çerçevesinde faydalanabilirsiniz. Portal çalışması için aşağıdaki yönerge doğrultusunda hareket etmeniz kâfi gelecektir.

En başta da belirttiğim gibi, bugün (5 Mayıs 2019) bir yandan yeni ay gerçekleşmekte. Yeni Ay, hayatımızda yeni başlamak istediğimiz işlerle beraber, değişim / dönüşüm taleplerimizi güçlü enerjisiyle bizi destekler. Elbette niyetin gücünden olduğu kadar, emeğin ve hareketin etkisinden daha önceki pek çok yazımda sizlere anlatmıştım. Bu portal çalışmasını gerçekleştirirken elbette isteme konusunda bonkör olun ama sizin harekete geçmeniz gereken ne varsa, yapmanız gereken eylemlerinizi evrenin beklediğini bilin ve bu sorumlulukla hareket edin.



Portal çalışmaları üzerine de genel bir bilgi vererek artık çalışmayla ilgili yapılması gerekenlere geçelim.

Portal çalışmaları da bir nesne, resim, ses, video vb. gibi araçlara enerjilerin çapalanmasıyla, kullanmak isteyenler tarafından alınabilir hale gelen şifa çalışmalarını kapsamaktadır. Mantığı basittir; bir uygulayıcı kullandığı kanalla ilgili, nasıl olacağını, yani kısaca çalışmayla ilgili tüm sınırları belirleyerek tıpkı “Enerji Topu” gerçekleştirir gibi nesneye enerjiyi çapalar ve programlar ve bunu kullanmak isteyenlere bilgiyi verir. Alıcı, bu portal üzerinden enerjiyi kabul ettiğinde enerji yine kendi kaynağından, çapalanmış nesne üzerinden akışı sağlar. Bu şekilde çalışmalar zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde istenilen bir vakitte yapılabilir.

Dilek Portalı Çalışması:

Lavinia Szendrei’nin kanallık ettiği enerjilerden “Alaaddin’in Mucizevi Sihri” ve “Siyah Kristal Anahtar” enerji sistemleri ile programlanmış ve Hıdırellez enerjilerinin aktif olacağı 5 – 6 Mayıs günü içerisinde, aşağıdaki çalışma prosedürüne uygun bir şekilde çalışma yapacaklar için enerji kullanılabilir olacaktır.

Bu portaldan nasıl faydalanacaksınız?

➡ Portal çalışmalarında herhangi bir bilgiye ya da kayda ihtiyacım yok, herkesin çalışması kendisine özel. Çalışmayı yaptıktan sonraki deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz yorumlarınızı bizi takip ettiğiniz herhangi bir mecra üzerinden benimle paylaşabilirsiniz.

➡ Tıpkı salı geceleri çalışmamıza katılır gibi, rahat ve uygun bir ortam hazırlayın kendinize ve uzanın. Bu çalışmamıza özel lütfen duş alın, çalışma öncesi çalışmayı gerçekleştireceğiniz odayı adaçayı ile tütsüleyin. Yerinizi alacağınız odada yanınıza bir bardak su koyun, çalışma sonrası onu içeceksiniz çünkü. Çalışmada size hafif, meditatif müzikler eşlik edebilir. Çalışmanız süresince etrafınızla bağı koparın, rahatlığınız adına etrafınızdaki dostunuzu, akrabanızı uyarın.

➡ “Taner Tözün kanalı aracılığıyla hazırlanan Siyah Kristal Anahtar ve Alaaddin’in Mucizevi Sihri gücü şifa portalı enerjisine kendimi "DİLEKLERİNİZİ İFADE EDİN" için açıyorum.” şeklinde niyet edin ve yukarıdaki, bugüne özel seçtiğim Hızır ve İlyas peygamberlerin minyatürle tasviri olan resme 1-2 dk. boyunca bakın. Sonra telefonunuzu kenara koyun. (Dileklerinizi ifade ettikten sonra dilerseniz bu isteklerinizi imgeleme yoluyla görselleyebilirsiniz. Dilerseniz, klasik Hıdırellez Ritüeli adına yapacağınız ve bir kağıda yazıp çizdiğiniz dilek kağıdınızı da elinizde tutabilirsiniz. Yukarıdaki niyete dileklerinizi ekleyerek sadece kendinizi akışa da bırakabilirsiniz, seçim size ait.)

➡ Çalışmada ortalama akış 40 dakika kadar sürecektir. Yine de daha fazla akabileceğini düşünerek kısa zamana sıkıştırmadan, rahat bir zamanınızda çalışmayı gerçekleştirin. Çalışma süresi, kişiden kişiye göre değişebilir. Herhangi bir saatte yapmanız şart değildir.

➡ Bu portal enerjisinden, yukarıda belirttiğim tarih aralıkları içerisinde 1 kere olacak şekilde faydalanabilirsiniz. Diğer portallardan farklı olarak sadece tek bir çalışma gerçekleştirin dostlarım.

➡ Çalışma bitince, varlığınız ve nefes aldığınız için Yaradan’a şükredin. Kendinize ve ruhsal rehberlerinize teşekkür edin. Hızır ve İlyas peygamberlere teşekkür edin. Çalışma öncesi yanınıza koymanızı rica ettiğim suyu için.

➡ Bu çalışmadan dostlarınızı haberdar edebilirsiniz. ❤️

Sevgilerimle
Taner Tözün
www.evrenselenerji.net

(Portal için kullanılan minyatür ve açıklaması: Bu minyatürde Hızır ve İlyas peygamberler ab-ı hayatı bulurlar, İskendername geleneğinde onlara eşlik eden Büyük İskender'in (yani çift boynuzlu anlamındaki Zülkarneyn) ölümsüzlük arayışı hikayesinin edebî bir motifi olarak. Topkapı Sarayı'ndaki bu Falname (1580'lerde İran'da yapılmış) minyatüründe geleneksel olarak ihtiyar bir adam olan tasvir edilen Hızır ile daha genç olan İlyas çiçekli bir yeşilliğe oturmuş ölümsüzlük pınarının ölü bir balığı diriltişini hayretle izlerler. Büyük İskender ve ellerinde meşaleler taşıyan adamları da ufukta belirir. Kaynak: Serpil Bağcı ve Massumeh Farhad,Falnama: The Book of Omens sergi kataloğu (Washington DC: Arthur M. Sackler Gallery, 2009-2010), ss. 156-157)





Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click