fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog


Wesak Titreşim Yükseltme Portalı

Wesak Titreşim Yükseltme Portalı

(2020 Ek metni: Merhaba dostlar. Bu yazıda yer alan uygulamayı 2020'de 7 Mayıs'ta gerçekleşen dolunay zamanı uygulayabilirsiniz. Önümüzdeki yıllarda da yine Mayıs ayında gerçekleşecek Dolunay, Wesak zamanını göstermektedir.) Merhaba sevgili dostlarım. Bu yazımız da yine bir portal çalışması üzerine olacak. Wesak, Yükselmiş Üstatların her sene Himalaya'da yer alan Wesak vadisinde buluştukları bir zamandır. Boğa diliminde yer alan dolunay, bu zamanı bizlere göstermektedir ve dünyamız üzerine çok yüksek ışık akışı yaşanmaktadır. Wesak Portalı'nı hazırlama amacım da bu buluşma için bir güçlendirme sağlamak. Biraz sizi Wesak üzerine bilgilendirmek istiyorum.

Wesak, canlanma, yenilenme ve kutlama zamanıdır. Enerji "Aydınlanma gücü" olarak adlandırılabilir. Bu enerji Yaradan'ın kalbinden yayılır ve Yaradan’ı ​​Anlamak ve Yaradan’ın Aşk / Bilgelik yönü ile ilişkilendirilir.


Wesak Festivali doğumunu kutlayan, kardeşlik ve Yükselişine katılan Lord Buda'nın bir festivalidir. Lord Buda burada, Tanrı'nın Bilgelik yönünün mükemmel ifadesi olarak görülür. Bu festival Lord Buda ve Lord Maitreya'nın hareketi ile bağlantılıdır.

Wesak, Himalayalar'daki Wesak Vadisi'ne atıfta bulunur; orada her yıl belirli bir süre tüm yükselmiş üstatlar toplanır ve bu kutsal törene katılmak için iç ve dış seviyelerde bulunurlar. Manu, Lord Maitreya - Gezegensel İsa ve St. Germain - Maha Cohan, kristal üzerine yerleştirilen suyun etrafında üçgen şeklinde dururlar. Buda, suyun üzerinde gezinip, spiritüel hiyerarşiyi, öğrencileri bölen ve dünyaya hizmet etmek için yeni bir grup başlatan Lord Maitreya tarafından kozmik enerjiyi suyun içinden iletir gibi görünür. Törenin sonunda su tüm katılımcılara bölünür.

Wesak’ın hedefi; aşk, kardeşlik ve saflığın enerjilerinin insanlığa aktarımı ve birlik duygusunun çoğaltılmasıdır.

Portal çalışmaları da bir nesne, resim, ses, video vb. gibi araçlara enerjilerin çapalanmasıyla, kullanmak isteyenler tarafından alınabilir hale gelen şifa çalışmalarını kapsamaktadır. Mantığı basittir; bir uygulayıcı kullandığı kanalla ilgili, nasıl olacağını, yani kısaca çalışmayla ilgili tüm sınırları belirleyerek tıpkı “Enerji Topu” gerçekleştirir gibi nesneye enerjiyi çapalar ve programlar ve bunu kullanmak isteyenlere bilgiyi verir. Alıcı, bu portal üzerinden enerjiyi kabul ettiğinde enerji yine kendi kaynağından, çapalanmış nesne üzerinden akışı sağlar. Bu şekilde çalışmalar zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde istenilen bir vakitte yapılabilir.

Wesak Portalı Çalışması:

Gaby Solina Grill-Mitterhofer'in kanallık ettiği enerjilerden biri olan “Yeni Avalon - LO'NAH” enerji sistemi ile programlanmış ve Wesak buluşmasının en yoğun yaşanacağı, Türkiye saati ile 18 - 19 mayıs geçiş sırasında aktif olacak bu portal çalışmasını mümkün mertebe 19'una girdiğimiz ve hatta Türkiye saati ile 00:11 civarı gerçekleşecek tam dolunay vakti, aşağıdaki çalışma prosedürüne uygun bir şekilde yapın. Portal mayıs ayında gerçekleşecek wesak dolunayında yine aktif olacak. Sadece 1 kere bu portaldan faydalanın.

Bu portaldan nasıl faydalanacaksınız?

➡ Portal çalışmalarında herhangi bir bilgiye ya da kayda ihtiyacım yok, herkesin çalışması kendisine özel. Çalışmayı yaptıktan sonraki deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz yorumlarınızı bizi takip ettiğiniz herhangi bir mecra üzerinden benimle paylaşabilirsiniz.

➡ Tıpkı salı geceleri çalışmamıza katılır gibi, rahat ve uygun bir ortam hazırlayın kendinize ve uzanın. Bu çalışmamıza özel lütfen duş alın, çalışma öncesi çalışmayı gerçekleştireceğiniz odayı adaçayı ile tütsüleyin. Yerinizi alacağınız odada yanınıza bir bardak su, varsa ufak bir bitki ve yine varsa bir kristal koyun, çalışma sonrası suyu içeceksiniz. Diğer nesneler de Wesak titreşimlerini alacak. Çalışmada size hafif, meditatif müzikler eşlik edebilir. Çalışmanız süresince etrafınızla bağı koparın, rahatlığınız adına etrafınızdaki dostunuzu, akrabanızı uyarın.


➡ “Taner Tözün kanalı aracılığıyla Yeni Avalon Lo'Nah ile hazırlanan "Wesak Titreşim Yükseltme Portalı" enerjisine titreşimlerimin arınması, yükselmesi ve koşulsuz sevgi transferi için açıyorum.” şeklinde niyet edin ve yukarıdaki resme 1-2 dk. boyunca bakın. Sonra telefonunuzu kenara koyun.

➡ Çalışmada ortalama akış uygulayan kişiye göre değişken sürecektir. Ortalama 30-40 dakika ayırmanızı tavsiye ederim.

➡ Çalışma bitince, varlığınız ve nefes aldığınız için Yaradan’a şükredin. Kendinize ve ruhsal rehberlerinize teşekkür edin. Yükselmiş Üstatlara teşekkür edin. Çalışma öncesi yanınıza koymanızı rica ettiğim suyu için.

➡ Bu çalışmadan dostlarınızı haberdar edebilirsiniz. ❤️

Sevgilerimle
Taner Tözün
www.evrenselenerji.netEvrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click