fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog

12.12 Enerji Portalı ve Yükseliş Meditasyonu

12.12 Enerji Portalı ve Yükseliş Meditasyonu

2019 için hazırladığımız video meditasyon için buraya tıklayın: https://www.evrenselenerji.net/vlog/12-12-meditasyonu-ile-titresimlerinizi-yukseltin

Dünya üzerindeki tekâmülümüz dinamik bir yapıya sahiptir. Titreşimlerimiz yükseldikçe var olan potansiyellerimiz de farklı ve daha üst seviye deneyimleri, "BİRLİK" duygusu içerisinde deneyimleyebilmek için dönüşür ve güncellenir. Enerji portalları, genel hatlarıyla ruhsal ayarlamalar için vardır. Farklı dönemlerde, uygun etkiler çerçevesinde güncellenen yapılar için titreşimlerimiz güncellenir. Buna biz insanlar kadar doğamız da dahildir. 12.12 enerji portalı da bu ayarlamalardan biridir. Bu yazıda 12.12 enerji portalında gerçekleştirebileceğimiz ufak bir çalışmadan bahsedeceğim.

Enerji portalları açıldığı zaman dünyamıza dönüştürücü ve bizi yükseltici enerjiler akar. Şunun farkına varmamızda fayda vardır; titreşimlerimiz yükseldiğinde hayatımıza dair sorumluluklarımızdan kurtulmayız. Sorun olarak gördüğümüz durumlar, sorun olmaktan çıkmaz - çünkü o duruma "sorun" etiketini siz veriyorsunuz - ve en önemlisi işlerimize toplu taşımayı kullanarak gitmek yerine levitasyon yaparak havada gitmeye başlamayız. 

Titreşimlerimizin yükselmesi demek, içsel potansiyelimizin ve ruhsal tarafımızla olan birlikteliğimizin güçlenerek yaşamımızdaki farkındalıklı yaratım ve eylem sürecine katkı sağlaması demektir. Kendimizi daha iyi anlayabilme ve evrensel prensipler çerçevesinde yaşamımıza dair düşüncelerimizin, eylemlerimizin gücünü fark edebilme adına bir adımdır. Enerji portalları açıldığında kontrolümüz dışında zaten alabileceğimiz ayarlamayı toplumsal tekâmül dinamikleri çerçevesinde alırız ama farkındalıkla kendimiz için bir adım ilerisi adına hareket edebilmemiz mümkündür. Farkındalıkla yoğrulmuş eylem! Kimselerden daha üstün olmak için değil, ışığımızın frekansını saf sevgiye yükseltebilmek için; hırsla değil, tevekkül ile.

2019 için hazırladığımız video meditasyon için buraya tıklayın: https://www.evrenselenerji.net/vlog/12-12-meditasyonu-ile-titresimlerinizi-yukseltin

12.12 Portalı haftanın başından beri etkin. Ayarlamalar, biraz daha sevgi planında bir parça olabilmek ve bunu uyandırabilmek adına gerçekleşiyor. Koşulsuz sevgi için, daha birleştirici duyguları deneyimleyebilmemiz için. Hani bir tabir vardır ya, bilmem nerede kartlar yeniden dağıtılıyor diye, bir nevi öyle. Elbette her ayarlama, deneyimleyerek öğrenebileceğimiz yeni potansiyelleri yaşamımıza çekmek için bir tetikleyici olur. O yüzden eskiyi bırakabilmek veya ondan özgürleşebilmek için elbette hayatımıza bu süreçte farklı olayları çekebiliriz. Ee bir fizik kanunudur, yükselmek için ağırlıkları bırakmamız gerek.

Kimisi için zor kimisi için keyifli olacak bu sürece genel olarak baktığımızda, bu tek tek hepimizin ve bütünümüzün hayrınadır, öyle gözler korkmasın; burada, dünyada olmanın gururunu yaşamak ve hissetmek hakkımız. Bu önereceğim ufak meditasyon çalışmasını tabi ki mümkün olabildiğince 12 Aralık günü ve olabiliyorsa tabi saat 12.12'de gerçekleştirebilirsiniz. Tabi unutmayın, siz hazır olduğunuzda yükselmeye, talebiniz her zaman alınır ve işleme konur, o yüzden aman saat kaçarsa, gün kaçarsa bahanelerine sarılmayın sonra doğalgazdan daha çok yakar.

- Rahat bir ortam hazırlayın. Bu çalışmalarınız öncesi duş alabilirsiniz, üzerinizdeki kıyafetleriniz de rahat olsun. Yerde veya koltukta oturabilirsiniz. Yerde oturacaksanız çalışma boyunca rahat edebilmeniz için altınıza bir tane yastık veya minder koymanızı öneriyorum. Tütsü ve mum yakabilirsiniz, bu da sizin keyfinize kalmış. Sizi gevşetebilecek bir müzik de çalışma boyunca size eşlik edebilir. Ortam çok aydınlık da olmasın, çok karanlık da. (Ama ben işteyim, çalışıyorum diyen dostlar, illa saat 12.12 şart değil, eve geçtiğinizde yapıverin.)

- Öncelikle biraz nefes çalışması yapacağız. Gözlerinizi kapatın. Çalışma süresince burnunuzdan önce karnınıza sonra ciğerlerinize nefes alın, bir süre tutun ve yine burnunuzdan bu nefesi verin. Şu kadar saniye almalı, tutmalı bir önerim olmayacak. Acelemiz yok, yavaşça alıp yavaşça vermek ve gevşemek en güzeli. 

- Sonra ufak bir bildiri yayınlayacağız kendimiz ve yükselişimiz için. Sol eliniz yukarı baksın, sağ eliniz kalbinizde - kalp çakrası merkezinde - olsun ve şöyle bir niyet edin,

2019 için hazırladığımız video meditasyon için buraya tıklayın: https://www.evrenselenerji.net/vlog/12-12-meditasyonu-ile-titresimlerinizi-yukseltin

"BEN ................... ................ (ADINIZ SOYADINIZ). 12.12 ENERJİ PORTALI ARACILIĞIYLA BENİM VE BÜTÜNÜN YÜKSELİŞİ İÇİN AKAN KOŞULSUZ SEVGİ ENERJİSİNİ GELİŞMEK, İLERLEMEK, DENGE, ŞİFA VE YÜKSELMEK İÇİN TÜM KATMANLARDA VE ZAMANLARDA KABUL EDİYORUM. İÇSEL GÜCÜMÜN BİLİNCİNDEYİM VE HER NEFESTE BU GÜCÜ AÇIĞA ÇIKARACAK ADIMLARI ATMAYA VE ATTIĞIM HER ADIMIN SORUMLULUĞUNU ALMAYA HAZIRIM. YÜKSELMEYE HAZIRIM. İLAHİ SEVGİYE AÇIĞIM. KENDİMİ BİLMEYE HAZIRIM. 12.12 ENERJİ PORTALININ DESTEĞİNE KENDİMİ SEVGİYLE AÇIYORUM. BEN, BEN'İM. BEN SEVGİ'YİM."

- Niyetinizi bir kere belirttikten sonra pozisyonunuzu bir süre koruyun. Bu üç dakika da olur, otuz dakika da, her deneyim kişiye özel olacaktır. 

- Akış sizi tatmin ettiğinde aldığınız her nefes için şükredin, yaşamınızda tanıdığınız ve tanımadığınız - ince ipliklerle bağlı olduğumuz - bütün insanlara, doğaya ve ruhsal rehberlerimize teşekkür edin. Yavaşça kendinize gelin, bol bol su için.

Dünya bizler sayesinde daha sevgi ve merhamet dolu oluyor. 

Taner Tözün
www.evrenselenerji.net

 YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click