fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog

Negatif İnsanlara Karşı Kendinizi Koruyun

Negatif İnsanlara Karşı Kendinizi Koruyun

Merhaba sevgili dostlarım. Bu yazımda, Reiki veya farklı enerji sistemleriyle çalışan uygulayıcı dostlar için, negatif insanlara karşı korunmak adına pratik bir yöntemden bahsedeceğim.

Daha önce bir odaya girdiğinizde, odada bulunanlardan olumsuz enerji hisseettiniz mi? Bir toplantıda ya da bir partide bulunduğunuzda, mekanı paylaşan insanlardan gelen olumsuz bir enerjiye maruz kaldınız mı? Belki de, pek görmek istemediğiniz ya da sevmediğiniz biri de orada ve açıkçası kendinizi ona karşı kapatma ihtiyacı hissediyorsunuz. Bir de kalabalık şehirlerde yaşayan ve aynı yolları yüzlerce insanla paylaşanlar var. Her gün farklı farklı insanların enerji alanlarıyla kesişmek yorucu mu geliyor? Bu hissedilen enerji illa bir insandan da gelmeyebilir. Negatif titreşen bir mekanın kendisi bile sizi ürpertmeye ve rahatsız etmeye yetebilir.

Reiki veya farklı enerji sistemlerinde uygulayıcı olan dostlar, bu tür durumları rahatlıkla dönüştürebilir ve kendilerini koruyabilir. Şimdi neler yapabiliriz, bakalım;

1 – Bir mekana girmeden önce kendinizi beyaz ya da mavi renkte bir balon içine alın. Bunu şöyle bir niyet söylerek gerçekleştirebilirsiniz: “Ben A B (İsminiz), kendimi Yaradan’ın sevgi dolu ve koruyucu Beyaz / Mavi bir balonun içine alıyorum.” 

2 – Beyaz / Mavi ışığın sizi bir balon gibi sarmaladığını ve kuşattığını imgeleyin. 

3 – İmgelemeden sonra, bu ilahi koruma balonunun sizi gün boyu negatif tesirlerden korumasını isteyin. Burada kanalı olduğunuz enerji kanalının aktif olmasını ve bu balonu enerjiyle doldurmasını niyet edebilirsiniz. Usui uygulayıcıları Cho Ku Rei sembolünü çizebilirler. (Master dostlar da ek olarak master sembolünü ekleyebilirler.) Sembolsüz enerji kanalları için sadece kanalının ismini söyleyerek az önce dediğim gibi, bu koruma balonuna enerji aktarımında bulunabilir dostlarımız.

4- Şayet girdiğiniz ortamda karşılaşmak, konuşmak istemediğiniz bir arkadaşınız varsa, yukarıda dediğim şekilde onu da ayrı bir koruma balonuna sokabilirsiniz. Kanlı bıçaklı birine böyle bir eylemde mi bulunmak? İlla kanlı bıçaklı olmak gerekmiyor tabi, belki yoğun çalışıyorsunuz ve ofiste bir üst yöneticinizin başına ekşimesini istemiyorsunuz. Neyse, okuması garip gelebilir ama o insanı bu işlemle ışık dolu balona almak, onu sizden uzak tutacaktır, hem de gayet pozitif niyetinizle :)

5 – Son olarak, kanalı olduğunuz enerjiyle sizi sevgiyle kuşatan bu koruma için teşekkürü eksik etmeyin.
Pek çok düşünce, pek çok duygu etrafta serseri kurşun gibi dolaşıyor. Belki girdiğiniz mekan ve içindeki insanlar yeteri kadar pozitif ve olumlu ama bu tür bir korumayla gün içerisinde kendi enerjinizi daha sağlıklı ve verimli kullanabilir hale de gelebilirsiniz. Artık denemesi size kalmış.

Sevgi ve selamlar

Taner Tözün
www.evrenselenerji.net

NOT: Ayrıca aşağıdaki özel enerjilerle alanınızı güçlü bir şekilde koruma altına alabilirsiniz:

Demir Dev Güçlendirmesi
https://www.evrenselenerji.net/hizmetler/uyumlama/999-enerjiler/demir-dev-guclendirmesi

Beyaz Kaplan Güç İksiri
https://www.evrenselenerji.net/hizmetler/uyumlama/999-enerjiler/beyaz-kaplan-guc-iksiriYENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click