fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Blog


Evrensel Enerji Whatsapp Duyuru Grubu Açıldı

Evrensel Enerji Whatsapp Duyuru Grubu Açıldı

Merhaba sevgili dostlarımız. Malum teknolojik iletişimin önemli olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Son 1 yılı aşkın süredir öğrencilierimden, danışanlarımdan ve bizi takip eden dostlardan "Whatsapp" uygulaması üzerinden bir duyuru grubu olsa önerileri almaktayız. Biz de artık bu yönde bir adım atalım dedik ve grubumuzu açtık.

Whatsapp grubumuzun ana amacı hizmetlerimiz çerçevesinde duyurularımızı, paylaşımlarımızı, etkinliklerimizi bu teknolojiden faydalanan dostlarla buluşturmaktır. Akıllı cihazlarımızın hafızası şişmemesi için açtığımız bu grupta yöneticiler olarak bizler paylaşımda bulunacağız. Numaralarımızı grup bilgisinden alıp, bizi rehberinize kaydedip bireysel olarak elbette sorularınızı, çalışma ya da uyumlama taleplerinizi, katılım taleplerinizi bize bildirebilirsiniz. Bankalar kadar bizim grubumuzdan gün içerisinde size mesaj gelir mi bilmiyorum ama belli bir paylaşım standartı oluşturup, günün belli saatlerinde paylaşım yapma niyetindeyiz. 

Şu an bu yazıyı mobil cihazınızda okuyorsanız direkt olarak aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Masaüstü cihazlardan okuyan sevgili dostlarımızın bu yazıyı mobil cihazlarından açmasında fayda vardır.

Evrensel Enerji Whatsapp Duyuru Grubu Katılım Bağlantısı:

https://chat.whatsapp.com/B6Zvafbn2q1KmanYx6JyWT 

İlgilenen dostlarımızı grubumuza davet ediyoruz.

Sevgilerimizle
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
www.evrenselenerji.netEvrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click