fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog

2016 Yarıyıl Değerlendirmesi

2016 Yarıyıl Değerlendirmesi

2016 Yılının ilk yarısını geride bıraktık. Bu yazımda, geçen altı ay içerisinde yaptıklarımız ile beraber kalan 6 aylık süreçteki orta vadeli planlarımdan ve gerçekleştirmek istediğim çalışmalarımızdan bahsetmek istiyorum.

2015 Yılı içerisinde düzene sokabildiğim ve benim için Salı gecelerine anlam katan şifa çalışmalarımıza 2016 yılının ilk yarısında da devam ederek, toplamda 23 harika çalışma gerçekleştirdik. Çalışmaların sonrasında bana göndermiş olduğunuz kıymetli geri bildirimleriniz, bir sonraki çalışmaların konusunu ve işleyişini yönlendirmeye devam etti, bazı çalışmalarda hangi enerji sisteminin daha işlevli olduğu konusunda bana fikir verdi. Bu nedenle çalışmalarıma katılan bütün dostlarımıza tekrardan teşekkür ediyorum. 2016 yılının ikinci yarısında da, Allah nasip ettikçe Salı gecelerimizi şifa çalışmaları yaparak gerçekleştirmeyi umuyorum. Dileğim daha da çok insana bir tutam ışık ve ufak çaplı da olsa toplumsal şifada bir aracı olabilmek. Jung’ın “Karanlığı şuurlandırarak aydınlatabiliriz” sözünü de burada size tekrardan hatırlatmak isterim. Bu süreç içerisinde “Dönüşüm” temalı pek çok mesaj aldım. Siz katılımcı dostların kendi aydınlıklarına adım attığını duymak, bu uğraştığım yolda inanın beni fazlasıyla motive ediyor.

Yine 2016 yılının ilk yarısında pek çok yeni öğrencim oldu. Bilinçli, kağıt üzerinde yazanlara kalmayan, sağlıklı şifacılar yetiştirebilmek için çabalamaya ve kendimi bu yönde geliştirmeye devam edeceğim. Sevgili öğrencilerime de teşekkürlerimi sunuyorum.

2016 yılının ilk yarısında 12 yazıyla, hayatlarınızda bir parça ışık olmaya gayret ettim. Yazarken bir “Kopyala – Yapıştırcılık”tan çok, araştırdığım, analiz ettiğim, ve deneyimlediğim, benim bir parçam olduğuna inandığım konular üzerinde size yazılar sundum. Şimdilik planlarımda 6 tane daha konu başlığı var sizlere aktarmak istediğim. Bu yazılarla beraber başka konular üzerinde de yazılarımı siz değerli dostlarımla paylaşabilmeyi istiyorum, bu yılın ikinci yarısında.

Bir süredir aklımda olan video paylaşımları için de planlar yapmaktayım ve nasip olursa sonbaharda şifacılık ve ruhsal konular üzerine çeşitli konu anlatımlarımı sizlere video aracılığıyla da aktarmayı istiyorum.

Ve yine sonbahara odaklandığım diğer bir konu, ücretsiz veya çok cüzi ücretlendirilmiş seminer ve seminer dizileri düzenlemek. Bu konuda da hazırlık çalışmalarımı yapıyorum.

Dilerim 2016 yılının geri kalanı hepimiz için sağlık, başarı, huzur, aşk, mutluluk ve enerji dolu geçer. Hatırlatmak istiyorum tekrar ve tekrar; bizler istedikçe ve istediklerimiz için adımlar attıkça dileklerimiz gerçekleşecek.

Sevgilerimle

Taner Tözün
www.evrenselenerji.net

 

 YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click