fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vlog

Bu video görsel ve işitsel olarak bütüncül düzeyde şans dinamiğinizi temizlemek, güçlendirmek ve yıldızını yükseltmek için 999 frekansı enerjileri ile yüklenmiştir. İşitsel tarafta 999 hz ses frekansı kullanılmıştır.Bu video görsel ve işitsel olarak, emek verdiğimiz tüm olaylarla bağlantılı dileklerimizin, niyetlerimizin taçlandırılması ve ilerlediğimiz yolda mucizevi rehberlikler alabilmemiz için 999 frekansı enerjilerle portal olarak yüklenmiştir. İşitsel tarafta 999 hz ses frekansı kullanılmıştır.


Bu 45 dakikalık video, kişisel meditasyon / enerji çalışmalarında derinleşmenize destek vermek için hazırlanmıştır. Doğal orman atmosferi, şaman davulu ve 4 güçlü frekans sesi ile birleştirilmiş ve mikslenmiştir. Enerji / Şifa Portalı değildir.


Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click