fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vlog

Bağışıklığınızı Güçlendirin! 432 HZ / 528 HZ / 639 HZ / 999 Turkuaz Enerji Şifa Portalı

Herkese merhabalar. 2020 yılı başından bu yana karşımıza çıkan ve deneyimlemek adına içine çekildiğimiz olaylar, yaşamımızın ışığını güçlendirebilmek adına bırakmamız, düşünmemiz, değiştirmemiz gerekenler üzerine olmakta. Kişisel gerçekliklerimiz çerçevesinde medya aracılığıyla insanlığa pompalanan bilgiyi değerlendirirken, daha önce insanlığın yaşadığı benzer durumlar karşısında ortaya çıkan sonuçları göz önüne almanızı naçizane önerebilirim. Nihayetinde hayat doğru ve yanlışlar üzerinden çok, tercihlerimizin neticeleri çerçevesinde kazanımlarımızdan ilerlemekte. İlgi alanımız olmayan konular üzerinde yeterli bir bilgimiz elbette olmayabilir; ama bize sunulan bilgiyi değerlendirebilmek adına yine de bizi bilimsel kaynaklar üzerinden araştırmalar yapmamıza alıkoyan bir şey yoktur. Bağışıklık sistemimizin güçlü olması üzerinden bahsetmek istediğim bazı konular var. 


Herkese merhabalar. Bu videomuzda Haziran 2015'ten bu yana düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ve salı geceleri gerçekleştirdiğimiz ücretsiz şifa çalışmaları üzerine bilgiler bulacaksınız. Bu çalışmalar tam olarak ne işe yarar, nasıl katılabilirsiniz, yapmanız ve dikkat etmeniz gerekenler nedir vb. sorulara bu videomuzda cevap bulabileceksiniz.


YENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click