fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İmera Reiki

İmera Reiki

İmera Reiki

Bu reiki formu, Barton Wendel tarafından kanal olunmuş bir şifa sistemidir. Bart ve kardeşi Geoffrey, Imara Reiki'yi düzenleyerek ve geliştirerek, ona şimdiki formunu kazandırmışlardır."Imara" ismi, aslında "daha fazla" anlamına gelmektedir. Bundan dolayı"Imara Reiki", "Daha Fazla Reiki" anlamına gelmektedir.

İmera Reiki, şifa gücüçok yüksek, bilinen reiki sistemleri (Usui, Karuna Ki, Kundalini, Green Tara vb.) içerisinde daha yüksek titreşime sahip, Mısır kökenli bir reiki şifa sistemidir. Bir sıralama yapılmak istendiğinde, reiki enerjilerini bölmelere ayırırsak, Usui Reiki 1 - 3 arasını, Karuna Ki Reiki, 4. bandı alır ve bunun bir üstü 5. bantta İmara Reiki vardır.

İmera Reiki ile çalışırken sembollere ihtiyaç yoktur, bu enerjiyi kullanan ve enerjiyi bir master üzerinden deneyimleyen insanlar bu enerjiyi farklı hissedebilmektedirler.

İmera Reiki, Kundalini Reiki'de olduğu gibi niyet etme temelli bir enerji sistemidir. Bir tane çalışma mantrası vardır. Bu mantra ile yapılan şifa çalışmalarında rehber varlıklar, yükselmişüstatlar, bu kanal aracılığıyla enerji çalışmasına katkıda bulunurlar.

İmera Reiki, geçmiş yaşam şifalandırma çalışmalarında, fiziksel, duygusal ve ruhsal travmaların yarattığı durumları, bilinçaltına bastırılan olguları gün yüzüne çıkarma ve şifalandırma konusunda güçlü ve işlevlidir. Ve özellikle yazılarımda, anlatılarımda bahsettiğim enkarnasyona tesir eden temel dinamikler olan "Geçmiş Yaşamlar, Atalar"üzerinde etkili çalışmalar yapılabilmektedir.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir.Ödemesini tamamen gerçekleştirmişöğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalıüzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için Usui Reiki'de 3. seviyeye uyumlanmış olmak gerekmektedir. 

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

YENİÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜİLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez.Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji®üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click