fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Spiritüel Danışmanlık

Spiritüel Danışmanlık

Spiritüel Danışmanlık

Beni bende deme bende değilim
Bir ben vardır bende benden içeri

Yunus Emre
Evrensel Enerji® Spiritüel Danışmanlık, bu doğrultuda çalışma talep eden danışanların bulundukları enerjisel durumu belirleme ve geri bildirim verme sürecinden oluşmaktadır. 

Yaşamımızda deneyimlediğimiz olaylar bütünü, enerjisel dengelerimizin denge / dengesizlik kombinleri ile öngörülebilir. Düşünme, hissetme, davranış ve inanç kalıplarımız hem yaşamımıza çektiğimiz olayların titreşimlerini yaratırken hem de karşımıza çıkan bu olaylara yaklaşım şeklimizi ortaya çıkarır. 

Evrensel Enerji® Spiritüel Danışmanlık, çalışma talep eden danışanın kendi yolunu daha aydınlık görebilmesi; yaşamdaki beden-ruh ilişkisini dengede tutabilmesi için bir farkındalık adımıdır. Bu yapılan belirleme ve geri bildirim çalışmasından sonra seçilecek yol danışan tarafından belirlenir:

• Danışan, belirlenen dengesizliklerin de dengeye girebilmesi için "Holistik Şifa" programı planlanır.
• Danışan, varolan durumu dengeye getirebilmek için reiki vb. bir enerji sistemine uyumlanarak, kendi kendisiyle uğraşmayı seçebilir.
• Danışan, farklı bir yol için harekete geçebilir.
• "Buraya kamyon gelecek, ondan iskele babası gibi duruyorum." diyebilir.

Evrensel Enerji® Spiritüel Danışmanlık çalışmasında başvuran danışanın;

• "Çakra" dengelerine,
• "Sevgi", "Güven", "Saygı", "Bolluk", "Bereket" vb. gibi çeşiti yaşam dinamiklerine,
• "Eril" ve "Dişil" enerji dengesine,
• "Anne" ve "Baba" ile enerjisel denge ve uyuma,
• Enerji alanının temizliğine (Büyü, sihir, obsesyon, varlık vb. kirlilikler),
• "Ataç Enerji" blokajlarına bakılır.

Geri bildirim sürecinde, var olan durumla ilgili yapılan değerlendirme en genel hatlarıyla, ilgili çakra veya dinamik dengesizliğinde tezahür edebileceklerin aktarımı ile gerçekleştirilir. Bu geri bildirim 10 dakikadan 40 dakikaya kadar sürebilen ses kaydı ile iletilir. (Whatsapp, E-Posta veya ses kaydı açılabilecek bir iletişim kanalı.)

Evrensel Enerji® Spiritüel Danışmanlık hizmetinden faydalanmak için aşağıda yer alan formu tam olarak doldurarak veya yine bilgilerinizi tam olarak vermek kaydıyla whatsapp hattından mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmetin bedeli 300 ₺'dir.

- - -

Evrensel Enerji® Spiritüel Danışmanlık ile var olan ilişkiniz üzerine belirleme çalışması gerçekleştirilmektedir.

İlişki çalışması da, başvuran danışanın ve karşı tarafın karşılıklı olarak "Dürüstlük", "Sevgi", "Saygı", "Değer" gibi dinamiklerinin dengelerine, ilişkinin ileri odaklı potansiyeline, ilişkinin titreşimleriyle ilgili durum belirlemesi ve geri bildirim süreci şeklinde gerçekleştirilmektedir. 

İlişki üzerine yapılabilecek çalışmaların en verimli etkisi, iki tarafın da dengelenme üzerine çalışma istemesiyle gerçekleşmektedir. Bu tür çalışmalarla giden kişi geri getirilmez, dönmesi için bir çalışma yapılmaz. Tek taraflı yapılabilecek çalışmalarda kişiler arası bağların temizlenmesi ve uygun potansiyel fırsatların tezahür edebilmesi ile ilgili enerji çalışmaları yapılabilir. Yine bunlar da, potansiyel oluşturabilir; bilmeliyiz ki yaşam, bizlerin iradi tercihlerine göre şekillenir.

Evrensel Enerji® Spiritüel Danışmanlık hizmetinden ilişkiniz için faydalanmak isterseniz de, aşağıda yer alan formu tam olarak doldurarak veya yine bilgilerinizi tam olarak vermek kaydıyla whatsapp hattından mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmetin bedeli 250 ₺'dir.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click