fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu

Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu

Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu

Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu, 2019 yılında Serap Sezer tarafından geliştirilmiş ve geliştirilmeye devam eden bir şifa / dengeleme sistemidir.

Enerjisel kanallıkla sarkaç (pandül) uygulamasının beraber yapıldığı ve bütüncül düzeyde enerjisel dengelenme konusunda anda etki edebilen, çok kapsamlı ve çok boyutlu çalışmaları kapsar.

Çakra, aura, meridyen düzeyinde dengeleme yapılabildiği gibi atalar ve karma odaklı ciddi dönüşümler için işlevli bir araçtır. Yine çekirdek inançlar, duygular üzerinde etkin bir dönüşüm aracı olarak yardımcı olmaktadır. Ayrıca alan temizliği konusunda hızlı etki sağlamaktadır.

Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu ile özellikle danışanın istediği konu üzerine seans açılarak çalışmaya başlanır. Bu genel bir dengelenme niyeti olabileceği gibi ilişkiler, finansal konular, atalar, karma veya danışan tarafından belirtilen daha spesifik konular şeklinde olabilir. Normal bir enerji seansı gibi danışanın eşzamanlı uzanması ve işini bırakması gerekmez. Seans uzunluğu, danışana göre değişebilmektedir. Bir seans yarım saat kadar sürebileceği gibi 8 – 10 saat gibi de sürebilmektedir.

Danışan için açılan seansta neler yapılacağını enerji kendisi belirler ve ona göre çalışır, uygulayıcıyı çalıştırır. Tek seansta güçlü kazanımlar sağlayabileceği gibi ilgili konu için başka çalışma yapılmasının gerekli olup olmadığı, olursa en erken kaç gün / hafta / ay sonra olabileceği, yine seansın içinde enerjinin yönlendirmesiyle açığa çıkmaktadır. Bu durumda gerekli zaman aralığı sonrası yine danışan talep ederse ilgili konuya dair devam seansı gerçekleştirilebilir. Yine başka konu için planlama ve çalışma gerçekleştirilebilir. Seans ücreti, sistem kurucusu tarafından bize önerildiği şekilde belirlenmektedir.

Hayatınıza “Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu” ile dokunuşlar isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu tıbbi tedavinin alternatifi değildir veya bir teşhis sistemi değildir. Şifa enerjileri sevginin ve bütünlüğünün zeki bir enerji yansımasıdır. Çeşitli şifa enerjileriyle çalışıldığında bir çok yol keşfedebilirsiniz ve bu yollarda ilerlerken değerler kazanabilirsiniz. "evrenselenerji.net" ve "evrenselenerji.com" üzerinden gerçekleştirilen çalışmalar herhangi bir profesyonel tıbbi veya yasal tavsiyenin yerini alması anlamına gelmez. Bu konu üzerine lütfen "Kullanıcı Bilgilendirmesi" yazısını okuyun.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click