fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sesle Şifa Teknikleri

Holistik Şifa - Sesle Şifa

Sesle Şifa Teknikleri

Evren, titreşimlerden oluşan bir bütündür. Madde olarak algıladığımız titreşimler, duyu organlarımızın algı spektrumuna giren bölümü kapsar. Bunun altı ve ötesinde de titreşimler vardır.

İnsan, sürekli yayın yapan bir radyo gibi, sürekli titreşmektedir. Her insanın kendine has bir enerji alanı ve yaydığı bir enerjisi vardır.

Bireysel Şifa Çalışmaları yazımda bahsettiğim gibi sağlıklı insan, tüm enerji katmanlarında (Fiziksel, Eterik, Duygusal, Mental Bedenlerde) dengede olan insandır. Yaşadığımız olaylar, doğarken sahip olduğumuz damgalar (Yaşam Planımız & Bireysel Dinamiklerimiz) bu dengenin bozulmasına sebebiyet verebilmektedir.

Evrensel Enerji sound healing

Sesle şifa teknikleri bu noktada bir şifa aracı olmaktadır. Dengesi bozulan insana, enerji katmanlarında titreşimsel olarak müdahale edilebilir. Akordu kaçan enerji katmanlarımızın dengelenmesi, çeşitli sesle şifa araçlarıyla tekrardan akortlanabilir. Son yıllarda özellike su üzerine yapılan enerji deneylerinde, suyun verdiği tepkiler ve geçirdiği değişim görülmüştür. Vücudumuzun fiziksel yapısının yaklaşık %80’inin su olduğunu düşündüğümüzde, bizi dengeleyecek frekansların, sağlıklı olmamıza aracı olabileceğini görebiliriz.

Sesle şifa çalışmalarının temelinde, enerjisel düzeyden fiziksel bedene tezhür etmiş rahatsızlık ve dengesizlikleri şifalandırmak; kişinin sahip olması gereken dengeli enerji alanına tekrar kavuşması sağlanması bulunmaktadır. Bu süreçte fiziksel bedene etki eden ana blokajların, ses titreşimleriyle şifalanması, rahatsızlık durumunu kökten kaldırmayı gerçekleştirmektedir.

Evrensel Enerji tuning forks

Holistik Şifa Çalışmalarında Sesin Yeri

•  Ses Kullanımı: Danışanın durumu neticesinde, belli çakraların dengelenmesi ve enerji alanının sahip olması gereken akışa dönebilmesi için çeşitli mantra ve sesleri söylemeyi içerir.
•  Şarkı Söyleyen Tibet Kaseleri (Tibetan Singing Bowls): Bu kaseler, farklı metal alaşımlarının birleştirilmesiyle oluşturulur. Hızlı ve armonik titreşimler yayarak, danışanın enerji alanında güçlü bir temizleme gerçekleştirir.
•  Tingsha: Tingshalar da farklı metal alaşımlarından hazırlanan ufak zillerdir. Çıkardığı ses ile danışanın beyin aktivitesini alfa moduna geçmesine yardımcı olur ve enerji alanında blokaj oluşturan enerjisel düğümleri açmada faydalıdır.
•  Kızılderili Çıngırağı: Danışanın ve mekânın enerji alanını temizlemede kullanılmaktadır. 
•  Akort Çatalları (Tuning Forks): Farklı frekanslar için yapılan bu çatallar geniş kullanıma sahiptir. Çakraların dengelenmesi, fiziksel bedene akseden blokajın çözülmesi, DNA bazında şifalanmada ve dengelenmede kullanılmaktadır.

Bireysel çalışmalar, danışana özel oluşturulmaktadır. "Holistik Şifa" sayfasından detaylı bilgiye erişebilirsiniz

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click