fbpx
  • 05439187411
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Regresyon

Regresyon

Regresyon

Evrende her şey sebep - sonuç ilişkilerine bağlıdır. Sevgi, güven, saygı, değer, aidiyet gibi yaşam dinamiklerimize bağlı korku, kaygı, endişe ve yaşamımıza çektiğimiz olaylar bizim yaşam planımız çerçevesindeki enerjisel dengelerimizle bağlantılıdır. 

Regresyon, bu yaşamımızda sürekli tekrar eden olaylar ile bağlantılı önceki deneyimlerimizi keşfedip, farkındalığa ulaştırma yoludur. Şu an yaşanan durum ile daha önce yaşanmış durum hangi paralelde kesişiyorsa, o danışana tekrar yaşatılarak, baskılanmışlıktan özgürleşme sağlanır. Ayrıca illa geçmişte olumsuzluklar diz boyu diye bir kural yok. Regresyon ile olumlu duygu ve deneyimleri hatırlatarak da farklı bir programlama gerçekleştirebilmek mümkündür.

Unuttuğumuz yaşam parçalarımız, aslında farkında olmadan vermiş olduğumuz kararlar, yeminler ile bağlantılıdır. Var olan durumumuza sebebiyet veren unsuru keşfettiğimizde, adım attığımız takdirde, bunu dönüştürebilmemiz kolaylaşır. Regresyonda amaç, daha önceki dönemlerde kral / kraliçe olduğumu öğrenip pohpohlanmak değildir. Şu an var olan dengesizliğin kökenini ışığa çıkarmaktır.

Her deneyim, danışanın enerjisel yapısına özgüdür.

Regresyonun kökeni, pek çok bilinçaltı çalışmasında da olduğu gibi, hipnoterapiye dayanmaktadır ama regresyondaki bilinç titreşimi hipnoterapiye oranla farklılıklar göstermektedir. Regresyonda, hipnoterapideki gibi danışan direkt olarak transa sokulmaz, titreşimler alfa - beta arasında gidip gelmelidir. 

Regresyon, başka türlü uygulamaların tam çözüm sağlayamadığı noktada büyük bir destek sunabilir ama bu herkeste, aynı etkiyi ve çözümü yaratacağını ifade etmez.

Zihinsel bozukluklar, otizm, ciddi obsesif ve paranoid bozuklukları olanlarla genelde çalışılmaz. Bağımlı, duygusuz ve bedensel farkındalığı olmayanlarla da çalışmak zordur.

Ancak fobiler, açıklanamayan korku ve endişeler, suçluluk duyguları, belli bir nedeni olmayan depresyonlar ve ilişki sorunları gibi durumlarda çözüm daha belirgin şekilde tezahür edebilmektedir.

Çoklu kişilik bozukluğu, sebebi olmayan sesler duymak ya da halusinasyonlar görmek gibi konularda da regresyon olumlu sonuçlar çıkarabilir.

İntihara meyilli danışanları,n bu duyguyu yaratan sebeplerden özgürleşmesinde katkısı gözle görülürdür.

Regresyon, "Holistik Şifa" çalışmaları içerisinde, danışan için önerilebilecek bir programda bir çalışma parçası / parçaları olabileceği gibi, sadece bu yöntem üzerinde üzerinde çalışılmasını isteyen danışanlar için çalışmalar gerçekleştirilebilir. 

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

Evrensel Enerji® 2012 - 2020 Taner Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün

X

Right Click

No right click